Yatırım yapmaya başla!

Twitter Android Uygulamasına Haber Kaynağı Seçim Özelliği Geldi

Twitter Android uygulamasına, kullanıcılar için popüler tweetler ile en yeni tweetler arasında geçiş seçeneği geldi.
Twitter Android Uygulamasına Haber Kaynağı Seçim Özelliği Geldi

Popüler mikroblog sitesi Twitter, kullanıcılarının haber kaynağı deneyimini artırmak için sürekli iyileştirmeler yapıyor. Bilindiği üzere Twitter’da kullanıcılar için haber kaynağında görüntülenen içeriklerin türü büyük önem arz ediyor. Kimi kullanıcılar en popüler içerikleri daha fazla görmek isterken, kimi kullanıcılar ise en yeni içerikleri başta görmek istiyor.

Sosyal medya devi son yaptığı güncelleme ile bunu kullanıcının seçimine bırakıyor. Android uygulaması için yapılan değişiklik sonrası kullanıcılar haber kaynağında hangi içerikleri görmek istediğine dair seçim yapabilecekler.

Haber Kaynağı Seçimi Aktif Oldu

Haber Kaynağı Seçimi Aktif Oldu

Twitter Android uygulamasını son sürüme güncelleyen kullanıcılar için haber kaynağı seçeneği kullanıma sunuldu. Uygulamayı açan kullanıcılar ilk açtığında varsayılan olarak en popüler tweetleri görütüleyecekler. Ancak kullanıcılar istedikleri takdirde sağ üst köşede bulunan yıldızlı sekme üzerinden açılan ayar menüsünden en yeni paylaşımları görüntüleme seçeneğini aktif hale getirebilirler.

Yapılan yeni güncelleme sonrası kullanıcılar ana sayfa üzerinden daha fazla kontrol etme ayrıcalığına sahip olacaklar. Ancak platform bu özellik için şöyle bir seçenek eklemiş. Eğer kullanıcılar bir süre uygulamaya giriş yapmaz ise bir sonraki açılışta yeniden karşılarına en popüler tweetler üst sırada çıkacak. Twitter’in Android için kullanıma sunduğu bu özellik geçtiğimiz Aralık ayı içerisinde iOS uygulaması için yayınlanmıştı.

Söz konusu özellik henüz masaüstü sürümü için yayınlanmadı. Ancak Twitter’ın mobil üzerinden daha yoğun kullanılıyor olması öncelikli güncellemenin burada yapılmasının önünü açıyor. Yine de önümüzdeki günlerde yeni özelliğin masaüstü kullanıcılar için kullanıma sunulması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum