Yatırım yapmaya başla!

Trump’ın Avukatları “Yasak Aşk” Stormy Daniels’a 20 Milyon Dolarlık Dava Açtı!

ABD Başkanı Trump’ı temsil eden avukatlık şirketi, Stormy Daniels’a 20 milyon dolarlık dava açtı. İşte gündeme bomba gibi düşen haberin detayları;
Trump’ın Avukatları “Yasak Aşk” Stormy Daniels’a 20 Milyon Dolarlık Dava Açtı!

Donald Trump’ın Melania Trump’la evlenmesinden kısa süre sonra yasak aşk yaşadığı iddia edilen Stormy Daniels davasındaki yeni gelişme gündeme oturdu.

Ünlü porno yıldızı ile Trump’ın arasındaki malum ilişki aylardır manşetlerde yer ederken, ABD Başkanı’nı temsil eden avukatların gerçek adı Stephanie Clifford olan ünlü kadına 20 milyon dolar değerinde dava açtığı belirtildi.

Avukatlık şirketinin mahkemeye yaptığı başvuruya göre, gizlilik sözleşmesini ihlal eden Stormy Daniels’dan en az 20 milyon dolar ödeme yapması istendi.

Stormy Daniels’dan En Az 20 Milyon Dolar İsteniyorÇünkü Daniels’ın imzaladığı sözleşmeye göre anlaşmanın bir kereliğine ihlal edilmesinin yaptırımı 1 milyon dolardı. Blakely Law Group’un verdiği ve Brent Blakely’nin yürüttüğü davanın, bizzat Trump ile avukatı Michael Cohen’in kurduğu Essential Consultants LLC adına açıldığı belirtildi.

İlk etapta Donald Trump’ın yasak aşkının maliyetinin 130 bin dolar olduğunu yalanlayan Michael Cohen, daha sonra bu ödemeyi kendi cebinden yaptığını kabul etmişti.

Michael Cohen Stormy Daniels'a 130 Bin Dolar Verdiğini Kabul Etti Ödemeyi Donald Trump’ı korumak için yaptığını söyleyen Michael Cohen’in açıklamalarının ardındansa Stormy Daniels suskunluğunu bozmaya karar vererek ikili yine sansasyonel haberlerle başlıkları süslemişti. Menajeri Gina Rodriguesa aracılığıyla açıkla yapan Stormy Daniels Trump’la yaşadıklarını anlatacağını söylemiş, artık özgürüm diyerek gizlilik anlaşmasına uymak zorunda kalmadığını dile getirmişti.

Ardından Stephanie Clifford ya da Stormy Daniels, defalarca açıklama yapmış ve Trump’la aylar süren bir ilişki yaşadığını iddia etmişti.

Stormy Daniels Trump'la İlişki Yaşadığı İtirafıyla Gizlilik Sözleşmesini İhlal Ettiİşte bu nedenle; Trump’ın avukatları Stormy Daniels’a gizliliği ihlal ettiği gerekçesiyle en az 20 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Aynı gün açılan dava ile ilgili konuşan Daniels’ın avukatı Michael Avenatti, 20 milyon dolarlık davanın Başkan’ın ve Cohen’in izlediği zorbalık taktiklerinden bir diğeri olduğunu söyledi. Ayrıca böylelikle davanın kapalı kapılar ardında ve kamuya kapalı olarak görülmesini sağlayacaklarını dile getirdi.

Açıklamasında “Trump ile Cohen gerçekleri Amerikalılardan saklamak istiyorlar fakat amaçlarına ulaşmamaları için elimizden geleni yapacağız” sözlerine yer verdi.

İlaveten; bir başkanın sıradan bir sivil vatandaşa karşı 20 milyon dolarlık zarar ziyan bedeli dosyası oluşturmasının da epey kayda değer olduğunu belirtti. Tüm bunlara ek olarak; Daniels’ın Cohen’e 130 bin doları geri ödemeyi teklif ederek gizlilik anlaşmasını bozmak istediğini fakat Cohen’ın bunu kabul etmediğini vurguladı.

Stormy Daniels’ın Trump’la yaşadığı ilişki konusunda sessiz kalması için tehdit edildiğini de açıklayan avukat, ABD Başkanı’yla ilişki yaşadığını iddia eden 6 kadının daha kendisine başvurduğunu söyledi. Ve Donald Trump’la birliktelik yaşadığını iddia eden kadınların iki tanesine tıpkı Stormy Daniels gibi gizlilik sözleşmesi imzalatılmıştı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum