Yatırım yapmaya başla!

Motosiklet Kazasında Kolunu Kaybeden Kadın Sosyal Medya Sayesinde Hayata Tutundu!

Geçirdiği motor kazasında ölümden dönen ancak kolunu kaybeden genç kadın, sosyal medya sayesinde hayata tutundu. Karşınızda güzel Lauren ve komik paylaşımları:
Motosiklet Kazasında Kolunu Kaybeden Kadın Sosyal Medya Sayesinde Hayata Tutundu!

Hayat acı tatlı, beklenmedik olaylarla dolu! Kimi zaman başımıza gelen bir şeyle, dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyoruz. Kimi zaman da “neden ben” diyerek hayata lanet okuyoruz. Mesela; bir haftada 2 kez büyük ikramiye kazanan da var, yaşamı saniyeler içerisinde tepetaklak olanlar da! Tıpkı 21 yaşındaki Lauren gibi!

Evet, 1 yıl önce geçirdiği motor kazasında kolunu kaybeden genç kadının yaşamı saniyeler içerisinde bambaşka bir yöne kaydı. Çünkü hem ölümden dönmüş hem de kolunu kaybetmişti. Vücudunun bir uzvunun koptuğunu anbean gören Lauren, artık eskisinden çok farklıydı. Hissettiği eksiklik yetmiyormuş gibi bir de insanların alay konusu oldu. Ama o pes etmedi ve yeniden hayata tutunmak için kendisine bir yol bulmayı başardı. Nitekim bu yol da sosyal medyaydı!

Dünyanın en iyi Tinder profiline sahip olduğu söylenen Lauren’in iyileşme sürecindeki en büyük yardımcısı sosyal medya oldu.

Tek kolu yüzünden sık sık alay edilen ve tuhaf bakışlara maruz kalan güzel kadın, bu durumla başa çıkmak için olayı eğlenceli bir hale getirmeye karar verdi.

Oldukça komik paylaşımlar yapan ve olmayan kolunu espri konusu yapmaktan çekinmeyen Lauren, kısa sürede binlerce takipçiye ulaştı.

Halihazırda Twitter’da 43 bin, Instagram’da ise 18 bin takipçisi olan kadın, hem kendisiyle hem de hayatla barışmanın yolunu bulmuştu.

Yüzlerce hayran edinen sosyal medya kullanıcısı, o kadar çok seviliyor ki takipçilerinden evlilik teklifi aldığı zamanlar bile oluyor.

Sosyal medya kullanıcısının binlerce takipçisi var

Ayrıca protez kol taktırabilmek için 50.000 dolar toplamaya çalışan Lauren, bunun için bir kampanya başlatmış ve şu ana kadar yaklaşık 10.000 dolar bağış yapılmış.

Sonuçta; başına gelen kazaya rağmen hayata sıkı sıkıya tutunan ve pozitifliğiyle dikkat çeken Lauren’in kısa sürede protez koluna ulaşmasını diliyor ve onu cesareti için tebrik ediyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum