Yatırım yapmaya başla!

Steam’e Gelen Son Güncelleme ile Sohbet Penceresi Yenilendi

Popüler çevrimiçi oyun platformu Steam’e sohbet arayüzünü yenileyen bir güncelleme yayınlandı. İşte detaylar…
Steam’e Gelen Son Güncelleme ile Sohbet Penceresi Yenilendi

Valve’nin oyun platformu Steam, sahip olduğu ün ile her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Platform yıl içerisinde belirli zaman aralıklarında düzenlemiş olduğu indirim günleriyle de bu kitleyi daha da büyütmeyi başarıyor.

Bu kadar büyük bir platformda hiç kuşkusuz pek çok kullanıcı oyunlarda hile yapma yolunu seçiyor. Durumun farkında olan Valve, geçtiğimiz günlerde binlerce Steam hesabını platformdan uzaklaştırmıştı. Valve çevrimiçi oyun portalı Steam’e yeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncellemede sohbet arayüzündeki değişiklikler göze çarpıyor.

Steam’den Gözle Görülür Güncelleme

Steam’den Gözle Görülür Güncelleme

Valve, Steam için sık aralıklarla yeni güncellemeler yayınlıyor. Ancak bugüne kadar yapılan güncellemelerin büyük bölümü kullanıcılar tarafından gözle görülür türden olmuyor. Yapılan son güncelleme ile kullanıcıların dikkatini çekecek bir değişikliğe yer verilmiş.

Yeni güncellemede en çok göze batan değişiklik sohbet penceresinde yapılmış. Eskisine göre çok daha modern bir görünüme kavuşturulan sohbet arayüzünde tüm sohbet pencereleri sekmeler halinde tek pencere halinde toplanmış. Önceden her bir sohbet için ayrı pencere açılıyordu.

Steam Sohbet Daha Artık Kullanışlı

Steam Sohbet Daha Artık Kullanışlı

Steam’e gelen yeni güncellemede sohbet bölümüne ayrıca odaklanıldığı görülüyor. Kullanıcılar sohbet esnasında grup konuşmalarına çok daha kolay şekilde geçebiliyor. Ayrıca sohbet penceresinde yapacağınız sosyal paylaşım linklerine de işlevsellik kazandırılmış.

Pek çok popüler servisin linkleri artık Steam sohbet penceresinde önizleme olarak görüntülenebilecek. Pencerede yapılan iyileştirme ile aynı oyunu oynayan arkadaşlarınızı bir arada görebileceksiniz. Dolayısıyla arkadaş listenizdeki kişilerin hangi oyunda olduğunu görmeniz çok daha kolay olacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum