Yatırım yapmaya başla!

Snapchat’te Paylaşılan Hikayeler Artık Tinder’da Görüntülenecek

Popüler sosyal medya uygulamaları Snapchat ile Tinder önemli bir ortaklığa imza attı.
Snapchat’te Paylaşılan Hikayeler Artık Tinder’da Görüntülenecek

Son yılların popüler sosyal medya platformları olan Snapchat ve Tinder, yeni bir anlaşma ile bir araya geldi. Bilindiği üzere pek çok sosyal medya uygulamasında bulunan Hikayeler özelliği büyük bir ilgi ile kullanılıyor. Doğuş noktası Snapchat olan Hikayeler, daha sonra Instagram, Facebook, WhatsApp ve YouTube platformlarında da aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Son olarak bu özelliğin Tider ile ortaklaşa şekilde kullanılacağı duyuruldu. Popüler uygulama Tinder ile Snapchat, Hikayeler özelliği ile bir araya geliyor. Bundan böyle Snapchat’te paylaşılan hikayeler Tinder üzerinden de görüntülenecek. ‘Tinder Hikayem’ adı verilen özellik ile kullanıcılar bu platformdaki hikayelerine fotoğraf ekleme imkanına sahip olacak.

Snapchat ile Tinder Bir Araya Geldi

Snapchat ile Tinder Bir Araya Geldi

Kullanıcıların bu özellikten yararlanması için hem Snapchat hem de Tinder hesaplarının olması gerekiyor. Tinder üzerinden paylaşılan hikayeler Snapchat ile bağlantılı olacak. Snapchat bu sayede Tinder’in sahip olduğu potansiyelden yararlanmayı ve kullanıcı etkileşimini artırmayı planıyor.

Kurulan ortaklığa göre Hikayeler sadece Snapchat üzerinden paylaşılacak. Tinder burada hikayeleri sadece görüntülemekten sorumlu olacak. Burada merak edilen bir diğer konu ise Snapchat’te hazırlanan hikayelerin başka bir platformda nasıl görüneceği konusu olmakta. Özellik henüz test aşamasında olduğu için önümüzdeki günlerde buna bir çözüm bulunması planlanıyor.

Kullanıma sunulacak özellikte ilk günlerde herhangi bir reklam gösterimine yer verilmesi planlanmıyor. Snapchat’in bu anlamda yaptığı ortaklıkların sadece Tinder ile sınırlı kalmayacağı belirtiliyor. Kendisine en büyük zararı veren Instagram ile daha aktif şekilde rekabet etmek isteyen Snapchat’in, başka sosyal medya ve çevrimiçi platformlar ile işbirliğine gidebileceği ifade ediliyor. Popülerlik olarak son yıllarda büyük kan kaybeden Snapchat’in yeniden eski günlerine dönmek istediği biliniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum