Yatırım yapmaya başla!

Serpil Timuray Bir Kez Daha Dünyanın En Güçlü Kadınları Listesinde!

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketleri arasındaki Vodafone Grubu’nun Ticari Operasyonlar ve Strateji Dünya Başkanı Serpil Timuray, bir kez daha en güçlü kadınlar listesine girdi.
Serpil Timuray Bir Kez Daha Dünyanın En Güçlü Kadınları Listesinde!

Fortune Dergisi’nin 2017 Yılı En Güçlü Kadınlar Uluslararası Listesi’ne yeniden giren Serpil Timuray, başarısıyla göğsümüzü kabarttı. Geçtiğimiz yıl dünyanın en güçlü kadınları listesinde 23. sırada yer alan Timuray, bu sene de aynı başarıyı gösterdi. 2014 yılında dünyanın en güçlü 4. iş kadını olan Güler Sabancı’nın da 17. sırada yer aldığı listede, dünyanın en güçlü 50 güçlü kadın ismi bulunuyor.

Serpil Timuray, 2014 yılının başından beri merkezi Londra’da bulunan Vodafone Grubu’nun dünya icra kurulunda görev yapıyor.

Vodafone Grubu’nun dünya icra kurulunda görev yapan Timuray

Dev telekomünikasyon şirketinin Afrika, Orta Doğu, Asya, Pasifik (AMAP) Bölge CEO’luğu görevini üstlenen Timuray, Vodafone Grubu’nda önemli işlere imza atmaya devam ediyor.

Ayrıca kendisi Nisan 2015’ten bu yana Paris merkezle Danone Grubu’nun dünya yönetim kurulunda bağımsız bir üye!

2017 Yılı En Güçlü Kadınlar Uluslararası Listesinde 27. sırada yer alıyor.

Timuray’ın 2009’da Türkiye’de başlattığı ve geçtiğimiz iki yılda 7 AMAP ülkesinde yaygınlaştırdığı Vodafone Çiftçi Kulübü’nün örnek bir girişim olarak gösterildiğini de belirtelim.

Buna ek olarak, Timuray’ın Türkiye’den başlattığı Önce Kadın programı, 10 AMAP ülkesinde daha tanıtıldı. Görünen o ki kariyerine 1991 yılında Procter & Gamble pazarlama departmanında başlayan Serpil Timuray, iş dünyasındaki başarılarıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum