Yatırım yapmaya başla!

İngiliz Adam Rus Kadınların Tuzağına Karşı Uyarıyor!

Aşkı bulduğunu zannederken havaalanında öylece kalakalan adam, başkalarının da aynı durumu yaşamaması için uyarıyor. Çünkü güzel Rus sevgilisi tarafından dolandırıldı.
İngiliz Adam Rus Kadınların Tuzağına Karşı Uyarıyor!

40 yaşındaki İngiliz adam içine düştüğü durumu insanlarla paylaşmaktan çekinmiyor. Çünkü o, kendisinin düştüğü tuzağa başkalarının düşmesini istemiyor. İşte bu nedenle de gazetelere konuşmayı tercih etmiş. Kalbinin kırıldığını, aşağılandığını ve dolandırıldığını söyleyen Colin Orr, online bir site aracılığıyla tanıştığı Olga’dan da şikayetçi! Yetkililere başvuru yaptığını söyleyen İngiliz, Olga’nın bir an önce bulunup hak ettiği cezayı almasını bekliyor. İşte detaylar…

Edinburgh’ta yaşayan Colin, güzel kadınla internet üzerinden tanışmış ve onunla konuşmaya başlamış.

Edinburgh’ta yaşayan Colin, güzel kadınla internet üzerinden tanışmış

Tanıştıkları sitenin çöpçatanlık ağı olmaması ve Olga’nın konuşmaları, Colin’in ona giderek daha çok güvenmesini sağlamış. Bir ay boyunca hem telefondan hem de internetten konuşan çiftin arasındaki ilişki giderek güçlenmiş. Daha doğrusu; Colin öyle olduğuna inanmış.

Tanışmalarından bir ay sonra Colin’e onu sevdiğini ve Edinburgh’a taşınmak istediğini söyleyen Olga, o kadar güzel rol yapıyormuş ki adam ikna olmuş.

Olga adamı aylarca kandırmış.

Ve hem sevgilisine hem de Olga’nın 2 yaşındaki küçük kızına yardım ettiğini düşünerek ona Edinburgh’a gelmesi için para yollamış. Ayrıca uçak biletlerini de satın almış.

Olga’dan bir an bile şüphe duymadığını belirten adam, onun hoş bir insan olduğunu ve kendisi gibi mutluluğu aradığını zannediyormuş.

İngilizden 1.600 pound koparmış.

Oysaki gerçekler adam parayı yolladıktan sonra, yani 6 ay boyunca onca yazışmanın ve konuşmanın ardından ortaya çıkmış. Zira havaalanında onu ve küçük kızını daha kolay bulabilmesi için ne giyeceklerini bile önceden söyleyen kadın ortada yokmuş. Başlarına bir şey geldiğini düşünerek polise giden adam, nihayet gerçekleri anlamış. Zira polis Olga Marchenko’nun İngiltere dışında bir yerlerde yaşamaya devam ettiğinden eminmiş. Kayıtlara bakıldığında Olga’nın adamın gönderdiği parayı çektiği görülüyormuş.

Dolandırıldığının bir de üzerine duygularıyla oynandığının farkına varan Colin, eğer Olga’yla bir daha konuşma fırsatı bulursa ona “neden ben” diye soracağını söylüyor. Çünkü dışarıda tonla parası olan onca zengin adam varken neden kendisi gibi işçi sınıfından birini tercih ettiğini merak ediyor. Nitekim Colin Olga’ya gereken parayı (1.600 pound) yollayabilmek için 6 aylık birikimini feda etmiş. Ve şimdi başkalarının da aynı hikayeyi yaşamamasını umarak insanlara yaşadıklarını anlatıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum