Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Robinhood’un Kripto Cüzdan Uygulamasını 1.6 Milyon Kullanıcı Bekliyor

Platformda birkaç hafta içerisinde hızlı bir büyüme gerçekleşti.
Robinhood’un Kripto Cüzdan Uygulamasını 1.6 Milyon Kullanıcı Bekliyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Robinhood, yaklaşmakta olan kripto para cüzdanı için yaklaşık 1,6 milyon kişinin bekleme listesinde olduğunu duyurdu. Şirketin Operasyon Direktörü Christine Brown, bu rakamın sadece birkaç hafta önce 1 milyonun üzerinde olduğunu hatırlattı.

Hizmet, 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek ve Robinhood kullanıcılarının desteklenen sanal para birimlerini tutmasını sağlayacak. Robinhood geçtiğimiz hafta IPO Erişimi aracılığıyla Yönlendirilmiş Paylaşım Programlarını (DSP’ler) desteklediğini duyurdu.

Hizmet, perakende yatırımcıların halka arz fiyatından hisse satın almalarını sağlıyor. Bu özellik, şirketin halka arz hisselerinin bir kısmını belirli bir grup insan için ayırmasını bekliyor.

Robinhood, daha sonra platformun bu paylaşımları program aracılığıyla seçilen bireylere dağıtacağını kaydetti. Robinhood COO’su Christine Brown ayrıca Shiba Inu topluluğunu övdü ancak platform olarak yeni tokenleri listelerken, güvenliğin öncelikleri olduğunu vurguladı.

Bilindiği üzere Shiba Inu topluluğu bir süredir, kripto para birimin Robinhood üzerinde listelenmesini bekliyor. Bunun için imza kampanyaları düzenlendi. Topluluk, Robinhood’u SHIB’yi listelemeye ikna etmek için bir kampanyayı hızlandırdı ve change.org üzerinden yarım milyondan fazla imza toplanmış durumda.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%