Yatırım yapmaya başla!

Putin “Her Yeri Vurabiliriz!” Diyerek Tüm Dünyayı Tehdit Etti!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin nükleer silah çalışmaları ile ilgili ses getirecek açıklamalarda bulundu.
Putin “Her Yeri Vurabiliriz!” Diyerek Tüm Dünyayı Tehdit Etti!

Başta ABD, Rusya, Çin ve Kuzey Kore gibi pek çok dünya ülkesinin nükleer silahlar üzerinde yaptıkları çalışmalar ile gündeme geldiğine tanık oluyoruz. Yapılan çalışmalar sonrasında her geçen gün çok daha yıkıcı güce sahip nükleer denemeler yapılıyor.

Son olarak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ülke olarak nükleer silah teknolojisinde geldikleri son nokta hakkında bilgiler verdi. Putin yaptığı açıklamada su altında ve nükleer başlık taşıyabilecek insansız silahlar üzerinde çalıştıklarını dile getirdi. Yaptıklarıyla sosyal medyada da trend olan Putin, son yaptığı açıklamalar ile büyük ses getireceğe benziyor.

‘Dünyanın Her Yerini Vurabiliriz’

Son günlerde ABD ve Kuzey Kore’nin sık sık yaptığı füze denemeleri konuşuladursun, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yaptığı açıklama ile tüm dünya ülkelerini adeta tehdit etti. Putin canlı yayında yaptığı açıklamalarda kıtalararası balistik füze geliştirmek için çalışmalarda bulunduklarını belirtti.

Putin canlı yayında yaptığı açıklamalarda çalışmalarını yaptıkları füzeler ile dünyanın her yerini vurabilecek güce sahip olacaklarını belirtti. Başkan Putin, üzerinde çalıştıkları nükleer füzeyle ilgili böyle bir güce dünyada hiçbir ülkenin sahip olmadığını da sözlerine ekledi.

‘Savunma Sistemleri Tarafından İmha Edilmesi Zor’

Vladimir Putin yaptığı korkutucu açıklamada çalışmalarını sürdürdükleri nükleer füzenin mevcut füzesavar sistemler tarafından engellenmesinin çok zor olduğunu söyledi.

Nükleer füzeleri hakkında bilgiler veren Rusya Devlet Başkanı, “Yeni füzeler Dünya’nın neredeyse her noktasına ulaşabilir. Nükleer başlıklı füzenin ilk denemesi 2017 yılının sonlarında yapıldı. Rusya, cruise füzelerle taşınabilecek ufak nükleer silah başlıklarını geliştirmeye devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Putin sözlerinin devamında Rus ordusunun nükleer silahları dünya barışını korumak için geliştirdiğini söyledi ve “başka bir ülkeye saldırmak gibi bir niyetimiz yok” ifadelerine yer verdi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum