Yatırım yapmaya başla!

Pokemon Go PvP Modu ile Eski Günlerine Geri Dönmeyi Planlıyor

Geçtiğimiz yıllarda fırtına gibi esen ancak popülaritesini kaybetmeye başlayan artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go, PvP modu ile eski gücünü yakalamayı hedefliyor. İşte detaylar…
Pokemon Go PvP Modu ile Eski Günlerine Geri Dönmeyi Planlıyor

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda iOS ve Android platformlarında Pokemon Go fırtınası esmişti. 2016 yılında Niantic tarafından geliştirilen artırılmış gerçeklik oyunu geride bıraktığı 2 yıllık kazancıyla adeta dudak uçuklatmıştı. Popüler oyun son günlerde kayda değer bir yenilik ile oyuncuların karşısına çıkmadığı için sürekli popülerliğini kaybetmekte.

Özellikle PUBG Mobile ve Fortnite gibi hayatta kalma temalı oyunların hızla yaygınlaşmasıyla beraber Pokemon Go’nun pabucu dama atılmaya başlamıştı. Niantic durumun farkına varmış olacak ki uzun zamandır merakla beklenen bir oyun modunu kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Pokemon Go için PvP Modu Geliyor

Pokemon Go için PvP Modu Geliyor

Pokemon Go tutkunlarının en çok beklediği yeniliklerin başında PvP modu gelmekteydi. Niantic beklenen özellik ile hasrete son vermeyi amaçlarken, aynı zamanda oyunun tekrar eski popüler günlerine geri dönmesini planlıyor. PvP modu ile oyuncular birbirleri ile gerçek zamanlı olarak kozlarını paylaşabilecekler.

Konuyla ilgili resmi duyuruyu Niantic yetkilisi yaparken, Pokemon Go’da mevcut olan özelliklerin de düzenli olarak geliştirildiğini ifade etti. Pokemon Go’ya kısa zaman önce oyun içi arkadaşlık ve takas yapma gibi özellikler eklenmişti. Geliştirici Niantic, bu özellikleri daha da geliştirmeyi planlıyor.

PvP için 2018 Sonu İşaret Ediliyor

PvP için 2018 Sonu İşaret Ediliyor

Pokemon Go oyuncularının heyecanla beklediği PvP modunun ne zaman yayınlanacağına dair kesin bir tarih belirtilmiş değil. Ancak şirkete yakın kaynaklar yeni güncellemenin 2018 yılının sonlarında kullanıma sunulacağını işaret ediyor.

PvP modunun kullanıma sunulmasıyla beraber Pokemon Go’nun geçtiğimiz yıllardaki gibi yeniden popüler olduğuna tanık olabiliriz. Artırılmış gerçeklik özelliği ile PvP modunun bir araya gelmesiyle beraber oyuncular kendilerini Pokemon atmosferinin içerisinde bulabilirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum