Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Partnerinizin Size Olan Aşkından Yanıp Tutuştuğunu Anlamanın 6 Yolu

Partnerinizin Size Olan Aşkından Yanıp Tutuştuğunu Anlamanın 6 Yolu

Sevgilinizin size aşık olduğunu nasıl anlayacağınız hakkında, elbet bir fikriniz vardır. Ancak öyle davranabiliyor olma ihtimali de bir o kadar yüksektir. “Nasıl emin olacağım?” diye kendi kendinize sorabilir veya arkadaşlarınız tarafından böyle bir soruyla sıkıştırılabilirsiniz. Bazı insanlar, önceki ilişkilerinden aldığı derslerden ötürü yavaş davranıyor ya da açılamıyor olabilirler. Bazen de yüksek sesle söylemeden önce kendi duygularından ve karşı tarafın hislerinden emin olmadan söylemek istemezler. Bunun nedeni ise incinmekten korkmalarıdır. Çok da haksız sayılmazlar aslında. Bu nedenle biraz daha sabırlı olmalısınız.

Eğer karşınızdaki kişinin sizin hakkınızda ne hissettiğini bilmek için yanıp tutuşuyorsanız, kendisi açıklamadan öğrenmeniz pek de mümkün değildir. Ancak bazı davranışlarından anlayabilirsiniz. Herkesin kişiden kişiye göre değişen, aşklarını söyleyemediği ancak gösterebildiği davranışları vardır. Aşık olan insanların çoğunda bu özellikler, genel olarak görülür. Aşık olduklarını söylemeyen ama davranışlarından anlayabileceğiniz insanlar vardır.

Siz de partnerinizin aşkından emin olmak istiyorsanız davranışlarıyla aşkını nasıl kanıtladığına gelin birlikte göz atalım:

Gözlerini sizden alamaz: Ne kadar etkileyici olduğunuzu kabul etmiş olup gözlerini sizin üzerinizden alamaz. Kalabalık bir ortama girdiğinizde gözleri başka hiçbir insanı görmez, yalnızca size odaklanır. Bu, sadece dışarıdan nasıl göründüğünüz ile alakalı değildir. Pijamalarınızı giyip, makyaj yapmadan en pasaklı halinizle dahi karşısına çıksanız, size sahip olduğu için ne kadar minnettar olduğunu anlayabilirsiniz.

Küçük şeyleri asla unutmaz: Sizin hakkınızda her şeyi bilmek ister. En sevdiğiniz çikolatadan favori renginize, en sevdiğiniz kıyafetinizden aksesuarınıza kadar her ayrıntı hakkında bilgi sahibi olmak ister ve hatta ufak notlar dahi alır. Çünkü bir gün, tüm bunlara ihtiyacı olduğunu bilmektedir.

Görüşleriniz onun için önemlidir: İlişki boyunca birbiriniz hakkında sürekli bir şeyler öğreneceksiniz. Korkularınız, sevdiğiniz/ nefret ettiğiniz şeyler veya neleri yapmaktan keyif aldığınız gibi birbiriniz hakkında neredeyse kendiniz kadar bilgiye sahip olacak ve tanıyacaksınız. Durum böyle olunca tabii, sizin görüşleriniz de onu etkileyecektir. Yapacağı iş tercihinden giyeceği kıyafete kadar her konuda görüşlerinize önem verecek ve özel olduğunuzu size hissettirecektir.

Hayatınızı kolaylaştırmak ister: Tabii ki kendinize hizmet etmesi için birini işe almadınız ve hayır, kurtarılmaya veya sürekli yardım edilmesine ihtiyacınız yok. Fakat partneriniz, size yardım etmekten ve sizi mutlu etmekten oldukça memnundur. Çünkü sizin mutluluğunuz, onun ilk önceliğidir. Sormanıza gerek bile kalmadan her ihtiyacınızda, yanınızda olarak size karşı ne hissettiğini açıkça belirtir.

İhtiyacınız olan zamanı verir: Yeri gelince herkes kıskanç olabilir ama gerçek kıskançlık, çok daha farklıdır. Ancak aşık olan bir kişi, geri çekilmesi gereken zamanı da bilir. Sürekli üzerinize baskı kurarak dominant taraf olmaya çalışmaz. Ondan bıkmanızı gerektirecek kadar da sizi daraltmaz.

Söz konusu siz olduğunuzda diğer şeyler önemsiz gözükür: Arkadaşlarla FIFA oynuyoruz o yüzden cevap veremedim”, “Dereceli oyun bitsin, yazacağım” gibi cümleler, pek mazeret olarak gözükmez. Çünkü oyun oynarken mesaj atabilen insanların sayısı da oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra, arkadaşları ile zaman geçirmeyi size tercih etmez. Bir şekilde, hem onları hem de sizle ilgilenmeyi ayarlayabilir. Ancak ailevi durumlarda veya arkadaşlarının ona ihtiyaç duyduğu önemli anlarda üstünüze düşeni yapıp gereken zamanı vererek, anlayışla karşılamalısınız.

Bir ilişki içerisindeyken karşınızdaki insanın size aşık olup olmadığını anlamak, aslında oldukça kolaydır. Kararlarınıza saygı duymuyorsa, önceliği siz haline gelmediyseniz, insanların içinde sizi görmezlikten geliyor ve size karşı tamamen ilgisizse, o kişiyle daha fazla ilişki içerisinde bulunmanın pek de bir anlamı yoktur. Yalnızken ne kadar iyi geçindiğinize değil, insanların içerisinde size nasıl davrandığına dikkat etmelisiniz. Sonuçta, yalnızken tek ilgilenmesi gereken kişi sizsiniz, bırakın onu da layığıyla yapıversin.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum