Paylaşım

Pablo Escobar’ı Anlatan Narcos’un Video Oyunu Geliyor!


 

Milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan Narcos’un önümüzdeki yıl içerisinde video oyunu geliyor. İşte detaylar…

Son yıllarda en çok izlenen dizlerden birisi olarak Narcos’u gösterebiliriz. Dünyaca ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Narcos, milyonlarca kişinin beğenisini toplamış bir dizi olarak kendisine yer edindi. Pablo Escobar ile ilgili şaşırtıcı gerçeklere buradan ulaşabilirsiniz.

Ünlü dizinin izleyicilerinin dikkatini çekecek yeni bir gelişme yaşandı. 2019 yılı içerisinde Narcos dizisinin video oyununun çıkacağı yapımcı şirket tarafından duyuruldu. Netflix’in en çok sevilen dizilerinin başında gelen Narcos’un dördüncü sezonu beklenirken video oyununun da çıkacak olması sevindirici bir gelişme.

Video Oyun için Anlaşma İmzalandı

Pablo Escobar’ı anlatan Netflix dizisi Narcos’un çıkacak olan video oyunu için yapımcı şirket Curve Digital ile anlaşma imzaladı. Anlaşma sonrası hazırlıklarına başlanacak oyunun önümüzdeki yıl içerisinde PC ve konsollar için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Curve Digital firması tarafından piyasaya sürülecek oyunla ilgili yetkili Jason Perkins tarafından yapılan açıklamada “Narcos, birlikte çalışmak için harika bir lisans. Gaumont’un bu eleştirmenlerce beğeni kazanan dizisinin video oyun uyarlamasını pazara sunacak olmaktan heyecan ve gurur duyuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Oyun Dizi ile Benzer Yapıda Olacak

Eğer bilgisayar oyunlarına meraklıysanız ve Narcos dizisini ilgiyle izliyorsanız memnun edecek bir oyun geliyor diyebiliriz. Curve Digital’den gelen bilgilere göre 2019’da piyasaya sürülecek olan Narcos’un oyununun konusu dizinin senaryosu ile aynı paralelde olacak.

Oyunun, Narcos dizisinin şimdiye kadar yayınlanmış ilk 3 sezonunu konu alması bekleniyor. 2019 yılında çıkacak video oyunu PC, Play Station 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında meraklılarıyla buluşacak.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın