Yatırım yapmaya başla!

Milyoner Youtuber Kariyerini Bitirebilecek Hatasından Dolayı Özür Diledi!

Forbes’a göre 2017’nin en çok kazanan 4. Youtuber’ı olan Logan Paul, yayınladığı videoyla eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Ve durumu düzeltebilmek için özür mesajı yayınladı!
Milyoner Youtuber Kariyerini Bitirebilecek Hatasından Dolayı Özür Diledi!

12.5 milyon dolarlık geliriyle 2017’nin en çok kazanan Youtube yıldızlarından biri olan Logan Paul, son videosuyla tüm dünyanın dikkatini çekti. Çünkü kısa süre önce yayınladığı videosunda, intihar eden birini konu alarak onun cesedini yayınladı.

“Japon İntihar Ormanı’nda Ceset Bulduk” başlığıyla yayınlanan içeriğiyle insanların tepkisini çeken Paul, sosyal medya kullanıcılarının gazabına uğradı. Öyle ki hızla yayılan bu olaya hepimizin tanıdığı ünlü isimler de dahil oldu. Örneğin; Game of Thrones’un Stark’ı Sophie Turner ile Breaking Bad dizisi yıldızı Aaron Paul, Youtuber’a yaptığı şeyin ne kadar yanlış olduğunu söyledi.

Ona intiharın bir şaka olmadığını söyleyen Aaron Paul, Youtuber’a “böyle bir şeye nasıl cesaret edebilirsin” gibi sözler etti.

Ayrıca Sophie Turner da Twitter hesabından bir paylaşım yaparak Logan Paul’u ağır sözlerle eleştirdi. Paul’un özrüne inanmadığını, onun alaycı ve aptal olduğunu belirten Turner, “Dua ediyorum ki o adamın yaşadığı hiçbir şeyi yaşamak zorunda kalmazsın” gibi şeyler söyledi.

Logan Paul ise Twitter hesabından “sevgili internet” şeklinde başladığı özür mesajıyla hatasını telafi etmeye çalıştı.

Daha önce hiç bu şekilde eleştirilmediğini, çünkü böyle bir hata yapmadığını belirten Youtuber, iyi kararlar aldığına inandığını ama nihayetinde onun da bir insan olduğunu ve hata yapabileceğini dile getirdi. Videoyu intihar konusunda farkındalık yaratmak için çektiğini belirten milyoner fenomen, “bir daha böyle bir şey yaşanmayacak” dedi.

Fakat özür mesajı milyonlarca takipçisi olan Youtuber’ın yaptığını unutturmadı.

Milyoner Youtuber'ın Kariyeri Bitecek mi?Logan Paul’un Twitter’daki özür mesajına da binlerce eleştirel yorum geldi. Kısacası; Paul’un Japonya’nın en sık ziyaret edilen intihar etme alanı olan Fuji Dağı’nın eteğindeki Aokigahara Ormanı’nda çektiği video, tüm dünyada yankı uyandırdı.

Neticede; Youtuber fenomeni böyle bir hatayı tekrar etmeyecek olsa bile ne takipçileri ne de diğer insanlar Paul’un yaptığı şeyi unutamayacak. Bakalım, bu durum milyoner Youtuber’a maddi ve manevi açıdan ne kadar etkileyecek?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum