Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Mike Novogratz’a Göre Bitcoin Uzun Vadede Olumlu Görünümünü Koruyor

Kripto yatırımcısı Bitcoin’in 30.000 dolar altına düşmesini değerlendirdi.
Mike Novogratz’a Göre Bitcoin Uzun Vadede Olumlu Görünümünü Koruyor

Bitcoin düşüş trendini 30.000 doların altına kadar sürdürdü ve Ocak ayından sonra ilk kez bu seviyenin altına indi. Kripto para birimi an itibariyle 29.700 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ünlü kripto yatırımcısı Mike Novogratz, BTC’nin kısa vadede belirsizlik ile karşı karşıya olduğunu ancak uzun vadedeki olumlu görünümünü koruduğunu söyledi. Bitcoin, Nisan ayında 65.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra son iki ayda mücadele etti.

BTC saatlik mum grafiği
Kaynak: piyasa.paratic.com

Son günlerdeki zayıflık, Çin’in ülkedeki bitcoin madenciliğini kısıtlamak için daha fazla adım attığını gösteren raporların ve ülkenin merkez bankasının finansal firmalara kripto ile ilgili hizmet tekliflerini sınırlamaları için baskı yapmasının ardından geldi.

Novogratz, Bitcoin’deki düşüşün Çin odaklı olduğunu ve büyük tasfiyeler görüldüğünü belirtiyor. Bunun dip olduğunu söylemenin zor olduğunu belirten yatırımcı, bir sornaki büyük destek seviyesinin 25.000 dolar olduğunu ifade etti.

Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Novogratz, Bitcoin’in kurumlar tarafından daha fazla benimsendiğini görmeye devam ettiği için gergin olmadığını söyledi. Kripto pazarından çıkan kaldıracın kısa vadeli bir sorun olduğunu, ancak uzun vadede iyiye işaret ettiğini sözlerine ekledi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum