Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Michael Saylor, MicroStrategy’nin Bitcoin Stratejisini Açıkladı

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, CNBC’ye konuştu.
Michael Saylor, MicroStrategy’nin Bitcoin Stratejisini Açıkladı

Bitcoin’in öne çıkan kurumsal alıcıları arasında yer alan MicroStrategy, varlık birikimi yapmaya devam ediyor. Şirketin CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’e yönelik yoğun desteği ile bilinen bir isim. Saylor katıldığı programda, dünyanın Bitcoin’in açık bir parasal ağ üzerine inşa edilmiş bir mülk olduğunu fark etmeye başladığını söyledi.

Bitcoin’in dijital dünyanın altını olduğunu belirten Saylor, şirketin geleceğe dair stratejileri hakkında konuştu. Geleceğe dair iki stratejiler olduğunu söyleyen Saylor, bunlardan birisinin Bitcoin satın almak olduğunu belirtti.

MicroStrategy fiyat tablosu
Kaynak: TradingView

Enflasyon verilerini değerlendiren MicroStrategy CEO’su, son 12 aydaki yükselişi beklediklerini söylerek, bu dönemde Bitcoin’in %330, altının %7 yükseldiğine dikkat çekti. Saylor’a BTC’nin maksimalizmi ve çeşitlendirmesine yönelik faaliyetleri soruldu.

Bitcoin’in baskın bir ağ olduğunu belirten Saylor, “Bunu siber Manhattan’daki dev bloklar gibi düşünün. O zaman Tether gibi dijital para biriminiz var ve sabit paralar, siber uzayda para piyasası olmak istiyorlar.

CBDC doları gibi olacaklar. Sonra Ethereum gibi dijital uygulamalarınız var. Ethereum, JP Morgan binalarını, bankacılık tesislerini ve tüm borsaları kaydileştirmek istiyor. Doğru anlaşılırsa tüm bunların bir yeri vardır.” ifadelerini kullandı.

Şirket son dönemde belirli aralıklar ile Bitcoin alımları gerçekleştiriyor. Son olarak daha fazla alım için 500 milyon dolarlık tahvil ihracı gerçekleştirilmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum