Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Michael Saylor Bitcoin’deki Yüksek Volatilite’ye Karşı Uyardı

MicroStrategy'nin CEO'suna göre, kısa vadeli kazançlar için Bitcoin'e giren tüccarlar, yüksek volatiliteden dolayı hayal kırıklığına uğrayacaklar.
Michael Saylor Bitcoin’deki Yüksek Volatilite’ye Karşı Uyardı

MicroStrategy, Bitcoin alımı yapan en büyük kurumsallar arasında yer alıyor. Şirketin CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’e olan desteği ile biliniyor. Saylor kısa vadeli yatırımcıların ticaretlerinden zararlı çıkacağını düşünüyor.

Oynaklıkla ilgili risklerden bahseden Saylor, Bitcoin’e tüccar olarak yatırım yapan insanların teknoloji görüşüne sahip olmadığını ve makro ölçekte düşünemediğini söyledi. Saylor bu kişilerin her zaman hayal kırıklığına ulaşacağını belirtti.

Saylor Yatırımcıları Uyardı

Saylor Yatırımcıları Uyardı

Tecrübeli kripto tüccarlarının tavsiyelerine uyan Saylor, izleyicileri yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri kadar yatırım yapmaları konusunda uyardı.

Amerikalı girişimci aynı zamanda yatırımcıları ne spekülasyonlara dayalı anlık alım satımlar yapmamaları ne de kısa vadeli getiri isteyen diğer tüccarlara yatırım tavsiyesi vermemeleri konusunda uyardı.

Girişimci, düzenleyicilerin oluşturduğu ortamın şu anda kripto ekonomisine yönelik en büyük tehdit olduğuna inanıyor. Ülkelerin dolar ve euro basmaya devam ettikçe Bitcoin’in en güçlü parasal varlık haline geleceğini belirten Saylor, “Bitcoin’e dünyadaki en dağıtılmış, en güçlü parasal varlık markası olarak bakıyorum.” ifadelerini kullandı.

Küçük bir Bitcoin yatırımcısı grubuyla yapılan yakın tarihli bir anket, yatırımcıların %44’ünün Bitcoin fiyatının 30.000 doların altına düşmesini beklediğini, %56’sının ise boğa koşusunun yeniden başlamasını öngördüğünü ortaya koydu .Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum