Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

MetaMask Büyüyen DeFi ile Aylık 10 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı

DeFi ve NFT sektöründeki büyüme, borsa dışı cüzdanlara olan talebi artırıyor.
MetaMask Büyüyen DeFi ile Aylık 10 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı

Ethereum ve Binance Smart Chain gibi ağlar üzerinde çalışan MetaMask , aylık aktif kullanıcı sayısını 10 milyonun üzerine taşıdı. Açıklamada DeFi varlıklara yönelik artan talep vurgulandı ve Ağustos ayı içerisinde büyük bir dönüm noktasına ulaşıldığı kaydedildi.

MetaMask, Ethereum akıllı sözleşme teknolojisinin hızlı bir şekilde benimsenmesi, DeFi protokollerinin sürekli genişlemesi ve token takas çözümünün başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere, bir dizi faktörü arkasına aldı.

Şirket ayrıca, teknolojisine daha fazla kullanıcı çekmek için Airdrop etkinliklerini destekledi. Büyüme 2020’nin ortalarında kripto piyasalarını kasıp kavuran DeFi rüzgarına atfedildi.

DeFi, yılın ilerleyen dönemlerinde soğuma belirtileri gösterse de, kripto para piyasasının en sıcak alanlarından biri olmaya devam ediyor. DeFi ekosisteminde kiltlenen toplam token değeri 155 milyar doların üzerinde.

Ethereum’un ötesinde, DeFi toplulukları diğer zincirlerde de çoğalıyor gibi görünüyor. Binance Smart Chain ve Polygon, düşük ücretler ve artan verimlilik sayesinde son aylarda önemli bir büyüme kaydetti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum