Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

LooksRare, Yeni NFT Pazarı ile OpenSea’ya Rakip Olmayı Hedefliyor

Proje, NFT üzerine büyük harcama yapanlara verilen LOOKS tokeni üzerine inşa edildi. Detaylar geliyor...
LooksRare, Yeni NFT Pazarı ile OpenSea’ya Rakip Olmayı Hedefliyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Alanının önde gelen NFT pazarı OpenSea’nin karşısına yeni bir rakip çıkıyor. Bu alana yönelik hizmet verecek LooksRare adlı yeni başlayan bir NFT platformu yayına girdi. LooksRare, kullanıcılarının isteklerine göre yeni özellikler geliştirecek, topluluk odaklı bir pazar yeri olduğunu iddia ediyor.

LooksRare, Ethereum blok zincirinde bulunan tüm NFT’leri desteklediğini, böylece hemen alınıp satılabildiklerini ve bunlar üzerinde teklifler yapılabileceğini belirtti. Kullanıcılar, ETH, WETH veya her ikisinin karışımı ile NFT alıp satabilir ve WETH kullanarak teklif verebilirler.

LooksRare, Zodd ve Guts olarak bilinen iki anonim kurucu ortak tarafından başlatıldı. Pazaryeri, platformun kullanıcılarını ödüllendirmek ve OpenSea’den mevcut kullanıcıları çekmek için kullanılan yeni başlatılan LOOKS tokeni etrafında inşa edildi.

LOOKS tokeni merkeziyetsiz Uniswap borsasında listelendi ve an itibariyle 2 dolar seviyesinden işlem görüyor. Pazar, bu kişilerin ücretsiz olarak LOOKS tokenleri talep etmelerine izin verecek.

Halihazırda OpenSea kullanmış olan mevcut NFT büyük harcama yapan kişilerin çekilmesi amaçlanıyor. 16 Haziran ile 16 Aralık arasında OpenSea’de 3’ten fazla ETH’den fazla ticaret yapanlar, bu tokenlerin bir kısmını talep edebilecek. Yeni NFT pazarı tüm işlemlerde, stake edilen LOOKS tokenlerinden %2’lik bir ücret alacak.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%