Yatırım yapmaya başla!

Selfie Çekmek İsterken Hayatını Kaybeden Genç Kadın için Kampanya Başlatıldı!

Selfie çekmeye çalışırken Londra'da bir apartmanın ikinci katından aşağıya düşen genç kadının ölüm haberi herkesi üzdü. Aile, Toni Kelly'nin cenazesini evlerine götürebilmek için kampanya başlattı.
Selfie Çekmek İsterken Hayatını Kaybeden Genç Kadın için Kampanya Başlatıldı!

Selfie çekmeye çalışırken hayatını kaybeden ne kadar çok kişi olduğunu hepimiz biliyoruz. Öyle ki selfie kazaları adeta son yılların yaygın ölüm nedenleri arasına girecek şekilde çoğalıyorlar. Dikkatsizlik yüzünden pek çok kişi yakınlarını üzüntü içinde bırakarak hayatını kaybediyor.

Bunun son olması dileğiyle paylaştığımız haberde ise durum biraz daha farklı! Çünkü genç kadın hayatını evinden çok uzakta hayatını kaybetmiş ve ailesi 20’li yaşlarında olan Toni Kelly’nin cenazesini ülkesine götürebilmek için bağış topluyor.

Londra’da selfie çekmeye çalışırken ikinci katta düşerek hayatını kaybeden genç kadın, hem yerli hem de yabancı kaynaklarda gündem konusu oldu.

Toni Kelly Londra'da İkinci Kattan Düşerek ÖldüAğustos ayında Londra’ya taşınan, hatta bu haberi sevinçle Facebook hesabında da paylaşan Yeni Zelendalı Toni Kelly, bir tek sevenlerini değil haberi duyan herkesi üzdü.

Pozitif tavırları ve hayata bağlılığıyla tanınan Toni’nin başkalarına yaşama sansı vermesi de takdir topladı.

Selfie Çekmeye Çalışan Toni Kelly Hayatını KaybettiÇünkü aldığı darbeler yüzünden beyin ölümü gerçekleşen genç kadının organları ailesi tarafından Londra’da bağışlandı.

Toni’nin çocukluk arkadaşlarından Paige Houriga, olayın ardından Daily Mail’e onun her zaman gülümsediğini ve iyilik dolu bir kalbi olduğunu belirtti.

Toni'nin Cenazesini Yeni Zelenda'ya Götürebilmek için Kampanya BaşlatıldıÜzüntü içinde olan aile ise haberin ardından hemen Londra’ya giderek, kızlarının iyileşmesini bekledi. Ancak Toni kurtulamadı. givealittle aracılığıyla Toni’nin cenazesini eve geri götürmek için kampanya başlatan aileye şimdiye kadar 38 bin dolar bağış yapıldı.

Toplanan paranın Toni ile ailesinin Yeni Zelenda’ya geri dönmesi ve cenaze masraflarında kullanılacağını söyleyen aile, yardım eden herkese teşekkürlerini iletti. Yüzünden gülümseme eksik olmayan Toni’nin kız kardeşi Stacey Kelly de birlikte çekildikleri bir fotoğrafı “daima” başlığıyla sosyal medya hesabında paylaştı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum