Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ledger CEO’su Bitcoin’in Perakende Yatırımcıların Desteği ile Yükseldiğini Söyledi

Soğuk cüzdan uygulaması olan Ledger’in CEO’su Pascal Gauthier, Bitcoin’in son günlerdeki fiyat hareketlerini değerlendirdi. Detaylar haberde…
Ledger CEO’su Bitcoin’in Perakende Yatırımcıların Desteği ile Yükseldiğini Söyledi
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto cüzdan firması Ledger’in CEO’su Pascal Gauthier, piyasa fiyatları geçen haftaki düşüşün ardından toparlanırken, kripto son duruma dair soruları yanıtladı. Gauthier, Bitcoin fiyatındaki artışta, perakende yatırımcıların önemli rol oynadığını söyledi.

Asgari BTC sayısına sahip adreslerin, balinaların sayısına kıyasla artığını belirten Gauther, dünyanın her yerinde derin bir perakende trendi olduğunu söyledi. Ledger CEO’su bu yatırımcıların Bitcoin’e giderek daha fazla güvendiğini ve fiyatları yükselteceklerini söyledi.

Glassnode’dan gelen son veriler Gauther’in açıklamalarını destekliyor. Sıfır olmayan bakiyeye sahip BTC adreslerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşmış durumda.

Bitcoin sıfır olmayan adres sayısı
Kaynak: Glassnode

Tutarlı bir ölçüm olan sıfır olmayan bakiye sayısı, Bitcoin’in benimsenmesiyle ilgili bir durum raporu sunuyor. Daha fazla adres, daha fazla kullanıcının Bitcoin ağına girdiğini gösterir ve bu da perakendenin yükselişte olduğunu gösteren bir işarettir.

Gauthier, Solana’nın NFT’ler için iyi bir değer teklifine sahip olduğunu ve Ethereum ile rekabet etmek için iyi bir yerde olduğunu söyledi. Ledger CEO’suna göre ilk 10 protokolden bazıları 2021’de çılgın fiyat spekülasyonları ve fiyat artışlarından yararlanırken, piyasa bu protokollerden iyi şeyler bekliyor.

Ledger donanım cüzdanı şu anda 50’den fazla farklı protokolü destekliyor. Fransa’nın ilk kripto unicorn’u Ledger, önümüzdeki 3 ay içerisinde kripto banka kartı sunmaya hazırlanıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu