Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Kylie Jenner’in Bebeği Beyonce’yi Geçerek Instagram Rekoru Kırdı!

Aylardır ortalıkta görünmemesine rağmen hamilelik haberiyle gündemden düşmeyen Kylie Jenner’in bebeği dünyaya gelir gelmez rekor kırdı. İşte detaylar;

Kardashian ailesinin genç üyesi Kylie Jenner, geçtiğimiz hafta anne oldu ve gündeme bomba gibi düştü. Zira hamilelik süresi boyunca medyadan uzak duran ve bu davranışıyla daha da dikkat çeken popüler kişilik hakkında sayısız farklı haber ortaya atılmıştı.

Hatta Jenner’in hamileliğinin yalan olduğunu söyleyenler bile vardı. Tabii, bu söylentiler Jenner’in geçtiğimiz hafta anne olmasıyla çürütüldü. Ayrıca daha önce de YouTube kanalında “kızımıza” isimli bir video paylaşmıştı.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla hamileliği boyunca sessiz kaldığı için özür dileyen Jenner, kızının 1 Şubat’ta doğduğunu açıkladı.

Sessizliğinin gerekçesi olarak da stresten uzak durmak istediğini öne süren popüler isim, bebeğinin doğum müjdesini vermek için daha fazla bekleyemeyeceğini söylemişti.

Ve dün Instagram’da bebeğinin elini tuttuğu bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner’ın yeni paylaşımı rekor kırdı.

stormi webster 👼🏽

Kylie (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ünlü reality show yıldızının bebeğinin ilk fotoğrafı olan bu paylaşım, dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Öyle ki Instagram’a göre 2017 yılının enleri arasında yer alan Beyonce’nin hamilelik fotoğrafının 11 milyonluk beğeni rekorunu dahi kırdı.

15 milyon beğeniye yaklaşan Kylie Jenner’ın fotoğrafının altına hayranlarından yüzlerce yorum geldi.

Kylie Jenner’in Bebeği Instagram'da Yaklaşık 15 Milyon Beğeni AldıNeticede; müzik dünyasının en çok kazanan kadını olan Beyonce’nin beğeni unvanı Kylie Jenner’in eline geçti. Yeri gelmişken; Beyonce’nin takipçi sayısının 111 milyon, Kylie Jenner’ınkinin ise 103 milyon olduğunu da belirtelim.

Ve bütün bunlar sosyal medya paylaşımlarıyla dudak uçuklatan paralar kazanan ünlüler arasındaki Kylie Jenner’ın dönüşünün muhteşem olacağını gösteriyor. Çok yakında kendisini bebek markaları ve reklamlarından çuvalla para kazanırken görebiliriz. Siz ne diyorsunuz? Yüzünün bile belli olmadığı bir bebeğin fotoğrafının Instagram rekoru kırması hakkında yorumunuz nedir?

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle