Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kurumsal Yatırımcıların Kripto Para Varlıklarını Artırma İsteği Sürüyor

Yapılan bir anket kurumsalların daha fazlasını satın alma isteğini ortaya koydu.
Kurumsal Yatırımcıların Kripto Para Varlıklarını Artırma İsteği Sürüyor

Kripto para piyasası son dönemde kurumsalların artan ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Mevcut verilere göre piyasanın toplam değeri 1.4 trilyon dolar seviyesinde. Yapılan bir anket riskten korunma fonu yöneticilerinin, varlık yöneticilerinin ve halihazırda kripto varlıkları olan kurumsal yatırımcıların varlıklarını artırma niyetinde olduğunu gösteriyor.

Nickel Digital Asset Management tarafından yürütülen anket, 100 yatırımcı ve varlık yöneticisinin %82’sinin 2023’e kadar dijital varlıklarını artırmayı planladığını ortaya koydu.

Uzun Vadeli Sermaye Büyümesi Sağlanıyor

Uzun Vadeli Sermaye Büyümesi Sağlanıyor

ABD, İngiltere, Fransa, Almanya ve BAE’yi kapsayan kripto varlıklarına maruz kalmış 50 varlık yöneticisi ve 50 kurumsal yatırımcının katıldığı ankete göre, %7’lik kitle risklerini azaltmayı düşünürken, yalnızca %1’i tüm varlıklarını satmayı planlıyor.

Katılanların %58’ine göre dijital varlıklara daha fazla yatırım yapmanın birincil nedeninin uzun vadeli sermaye büyümesi. Bitcoin’de Mayıs ayında yaşanan büyük düşüşe rağmen yılın ilk gününe nazaran %18’lik bir büyüme söz konusu.

Etheruem ise bu yılın başından itibaren %215 oranında arttı. Nickel Digital’in kurucu ortağı ve CEO’su Anatoly Crachilov, varlık sınıfına olan güvenin arttığını ve trendin devam etmesini beklediğini söyledi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum