Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kraken Başkanına Göre Piyasa Döngüsü Bitcoin’i 1 Milyon Dolara Götürüyor

Kraken büyüme başkanı Dan Held, Bitcoin’in geleceğine dair astronomik tahminde bulundu.
Kraken Başkanına Göre Piyasa Döngüsü Bitcoin’i 1 Milyon Dolara Götürüyor

Kraken’daki büyüme lideri Dan Held’e göre, Bitcoin şu anda onu 1 milyon dolara kadar itebilecek bir süper döngü yaşıyor. Held’e göre, bu piyasa döngüsü öncekilerden daha farklı ilerliyor. Held koronavirüs krizinden, finans kurumlarına artan güvensizlikten ve mevcut kripto boğa piyasasının katalizörleri olarak merkez bankası para basımına değinerek, mevcut döngünün 100 yılda bir gerçekleşeceğini düşünüyor.

Kraken başkanına göre insanlar artık sadece spekülatif yatırım aracının peşinde koşmuyor ve Bitcoin’in değerini gördükleri için satın alıyor. Held, Bitcoin’in dijital altın olarak tam potansiyeline ulaştığında, hükümetlerin para üzerindeki tekeline meydan okuyacağına da inanıyor.

Hükümetler Bitcoin’i Tehdit Olarak Görecek

Hükümetler Bitcoin'i Tehdit Olarak Görecek

Held açıklamasında “Bitcoin, sahipliğinden parayı kaldırarak tüm güçlerini ve otoritesini baltalıyor” açıklamasını yaptı. Bu noktada, hükümetler kriptoyu bir tehdit olarak görecek ve Held’in“kripto kitlesel yok oluş olayı olarak tanımladığı noktada kısıtlama uygulayacak.

Held’e göre, altcoinler böyle bir saldırıdan sağ çıkamayacak çünkü bunların çoğu verimlerini artırmak için sansür direncini ve merkezi olmayan özelliklerini küçültüyor. Bununla birlikte Bitcoin, bu tür sansüre direnmek için özel olarak tasarlandı.

Held, Satoshi’nin Bitcoin’i inşa etmek için Blockchain’i inşa ettiğini ve bunu hükümetlere karşı inanılmaz derecede dayanıklı bir araç olacak şekilde inşa ettiğini vurguladı. Bitcoin son dönemde boğa sezonunun desteği ile yükselişini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde 61.000 dolar seviyesi ile tüm zamanların en yükseğini gören kripto para, an itibariyle 58.600 dolar seviyesinden işlem görüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum