Yatırım yapmaya başla!

Kazı Kazandan 4 Milyon Pound Kazanan Şanslı “Şimdi Hesaplaşma Vakti” Dedi!

İngiltere’de yaşayan transgender bir kadının kazı kazandan 4 milyon pound kazanması olay yarattı. Fakat bunun asıl nedeni ikramiyenin büyüklüğünden ziyade kadının açıklamalarıydı!
Kazı Kazandan 4 Milyon Pound Kazanan Şanslı “Şimdi Hesaplaşma Vakti” Dedi!

İngiltere Hull’da yaşayan transgender bir kadının kazı kazandan 4 milyon pound kazanması ülkede büyük ses getirdi. Ama bunun tek nedeni ikramiyenin büyüklüğü değildi.

4 milyon poundun yanı sıra kadının transgender olması, ayrıca şimdiye kadar kendisine yapılanları ödeteceğini söylemesi Melissa Ede’nin ismini manşetlere taşıdı. İşte ayrıntılar;

Cinsiyet değiştirerek kadın olan Melissa Ede, büyük ikramiyeyi kazanmadan önce taksi şoförlüğü yapıyordu.

Melissa Ede Çevresindeki İnsanların Davranışlarına Göre Karşılık VerecekYıllarca maddi sıkıntılarla boğuştuğunu söyleyen Melissa Ede, bunun yanında cinsiyet tercihinden dolayı da defalarca aşağılandığını, hatta birçok kez müşterileri tarafından dövüldüğünü söyledi.

Tüm bunlara ek olarak; “şimdi hesaplaşma vakti” diyen kadın kazandığı paranın bir kuruşunu bile çocuklarıyla paylaşmayacağını belirtti.

 Melissa Ede 4 Milyon Pound KazandıÇünkü onlarla yıllardır görüşmediğini, cinsiyet değiştirdiği için çocuklarının kendisinden vazgeçtiğini açıkladı. Daha açık söylemek gerekirse, Melissa ikramiyeyi kazanmadan önce çocukları onunla görüşmek isteseydi seve seve görüşeceğini ama sadece parası olduğu için transgender babalarının yanına gelmelerinin anlamı olmadığını düşünüyor. Ve bence gayet haklı!

Milyonlarıyla neler yapılacağını sorusuna “hayallerimi gerçeğe dönüştüreceğim” şeklinde cevap veren Melissa, planlarını bir bir sıraladı.

Melissa Ede "Şimdi Hesaplaşma Vakti" DediNişanlısıyla büyük, havuzlu bir eve taşınacağını belirten Melissa Ede, hayatının geri kalanını huzur içinde geçirmek istiyor. Ayrıca 37 yaşındaki 5 çocuk annesi nişanlısı için gösterişli bir düğün yapmayı düşünüyor.

İlaveten; diş hastalıklarını tedavi ettirmeyi, estetik ameliyat olmayı, kendi markasını yaratmayı ve otobiyografisini tamamlamayı planlıyor.

Transgender Kadın Milyoner OlduMedyanın yoğun ilgi gösterdiği kadın, dişlerinin tedavisi için açtığı GoFundMe sayfasındaki kampanyayı destekleyenleri de ödüllendireceğini belirtiyor. Başlattığı 15 bin poundluk kampanyaya toplamda 315 poundluk bağış toplayan kadın, ona yardım eden 26 kişiye de iyiliklerinin karşılığını verecek.

Neticede; sadece günler önce cebinde 5 kuruş parası yokken şimdi bir milyoner olan 57 yaşındaki transgender kadın, herkesle hak ettiği gibi hesaplaşacak. Ve görünen o ki Melissa’nın hayatındakiler, “eden bulur” sözünün doğruluğunu bir kez daha anlayacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum