Yatırım yapmaya başla!

Instagram’ın Mesajlaşma Uygulaması Threads Üzerinden Hikaye Paylaşılabilecek

Instagram’ın mesajlaşma uygulaması Threads önemli değişikliklerin olduğu bir güncelleme alıyor.
Instagram’ın Mesajlaşma Uygulaması Threads Üzerinden Hikaye Paylaşılabilecek

Facebook bünyesindeki popüler sosyal medya platformu Instagram milyonlarca kişi tarafından beğeniyle kullanılıyor. Platform geçmiş yıllardan bu yana büyük bir değişim geçirdi ve yeni özelliklere kavuşmaya devam ediyor. Şirket geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile kullanıcıların anahtar kelime ile arama yapabileceklerini duyurmuştu. Instagram’ın son dönemde kullanıma sunduğu araçlardan birisi ise Threads olmuştu.

DM’den bağımsız bir mesajlaşma aracı olan Threads, Instagram tarafından sürekli geliştiriliyor. Sosyal medya devi Threads aracının tasarımında önemli değişiklikler yaptı. Ayrıca kullanıcılar Threads üzerinden yaptıkları sohbetleri hikayeleri üzerinden paylaşabilecek. Yapılan değişikliklerin Threads uygulamasındaki eksiklikleri gidermeye yönelik olduğunu söyleyebiliriz.

Threads Bölümünden Hikaye Paylaşılabilecek

Threads Bölümünden Hikaye Paylaşılabilecek

Instagram geçtiğimiz ay yaptığı değişiklik ile Threads uygulamasından sadece yakın arkadaşlar yerine herkese mesaj gönderilmesini mümkün kılmıştı. Yeni güncellemede gezinme ve durum sekmesinin yeniden tasarlandığı görülüyor. Threads uygulamasına durum güncellemeleri ve hikayeler ile etkileşimde bulunulması için yeni bir sistem geliştirildi. Yapılan değişiklik ile kullanıcılar sekmeler arasında rahatça geçiş yapabilecek.

Sosyal medya devi Threads üzerinden kullanıcıların çektikleri video ve fotoğrafları hikayelerinde paylaşabileceklerini belirtiyor. Bu paylaşım Instagram genelinde yapılabildiği gibi Threads özelinde de yapılabilecek. Instagram yaptığı değişiklik ile Threads’i sadece yakın arkadaşlar ile kullanılan bir uygulama olmaktan çıkarmak istiyor. Facebook bünyesindeki tüm uygulamaları birbirine yakınlaştıracak güncellemeler yapıyor.

Geçtiğimiz dönemde Instagram’ın DM bölümü ile Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger’ın birbirine entegre edilmesini sağlayan özellik yayınlanmıştı. Instagram’da yapılan son değişiklik ile Threads’in DM bölümünün yerini alacağı anlaşılıyor. Threads için gelen yeniliklerin dağıtımı başladı. Tüm kullanıcılara ulaşmasının birkaç gün alacağı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum