Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Instagram Kralı Dan Bilzerian’ın Evine Soygun Girişimi!

Lükse, otomobillere ve kadınlara olan tutkusuyla tanınan ünlü Dan Bilzerian, bu kez evine soygun girişimiyle gündeme geldi. İşte detaylar;
Instagram Kralı Dan Bilzerian’ın Evine Soygun Girişimi!
Son Güncelleme: 
Yorum

Dan Bilzerian’ı özellikle sosyal medyayı yakından takip edenler çok iyi biliyor. Dünyanın en zengin profesyonel poker oyuncuları listesinde zirvede yer alan isim, lüks yaşantısını hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmiyor. Kazandığı milyon dolarlar ve playboy kişiliği, Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinin hit görselleri arasında. Poker ve sosyal medyanın yanı sıra aktörlük deneyimi de olan Bilzerian’ın, hayatından memnun olduğu apaçık ortada. Tabi ki son haber birazcık canını sıkmış olabilir.

Bilzerian, evindeki lükse dair her şeyi resmi Instagram hesabından paylaşan bir isim. Tabi paylaşımlar bu kadar lüks olunca, kısa yoldan zengin olma hayaliyle yanıp tutuşanlar da “birazcık” etkileniyor. Onun evde olmadığını fırsat bilen hırsızlar, ustaca bir planla malikaneye giriyor ve en değer verdiği “tutkusuna” gözlerini dikiyor. Durun durun… yaşananları en başından ele alalım. Zira, yazımızın sonunda cevaplamanızı beklediğim bir soru var. Bakalım hafiye kişiliğiniz ne kadar üstün?

İşte karşınızda Dan Bilzerian ve başına gelen ilginç soygun olayı:

Dan Bilzerian ve Lükse Olan Tutkusu

Dan Bilzerian ve Lükse Olan Tutkusu7 Aralık 1980’de Florida, Tampa’da dünyaya gelen Bilzerian, babası tarafından Ermeni asıllı. Bilzerian, gençliğinde asker olmak istese de 2000 yılında katıldığı Navy SEAL programını bitiremeyerek, kariyerine Florida Üniversitesi’nde devam etmiş. Neticede poker dünyasının içine dalan Bilzerian, bu oyundan en büyük kazancını 2009 Poker World Series’e katılarak kazanmış. Victory Poker isimli online poker sitesinin de ortak sahibi olan ünlü kişilik, 2013 yılında Instagram’da yaptığı paylaşımlarıyla, giderek artan bir takipçi kitlesine sahip olmuş. Hatta sonunda “Instagram Kralı” olarak anılmaya başlanmış.

Bu şekilde dünya çapında üne kavuşan Dan Bilzerian; lükse, paraya, kadınlara ve silahlara olan düşkünlüğüyle tanınır oldu. Helikopteri, uçağı, sayısız lüks otomobili, saray gibi bir evi, kendisi kadar ünlü olan kedisi, silahları, kısacası aklınıza gelebilecek her türlü lükse sahip olan Bilzerian, son zamanlarda yine gündeme oturdu. Ama bu kez dikkat çeken Dan’in yanındaki güzel kızlar, otomobiller ya da silahlar değildi. Zira ünlü isim bu kez evinin soyulmasıyla gündeme oturdu. Daha doğrusu, soygun girişimi ile.

Dan Bilzerian’ın Evine Giren Hırsızlar

Dan Bilzerian’ın Evine Giren HırsızlarEvindeki diğer şeyler gibi silahlarının da fotoğrafını tüm dünyayla paylaşan Bilzerian, bu şekilde hırsızlar için açık bir hedef haline gelmiş. Bu işi yapmaya kararlı olan hırsızlar da ilk fırsatta ünlü poker oyuncusunun evine girmiş. Neyse ki soygun sırasında Dan evde değilmiş. Hırsızların da bu durumdan faydalandığı da açıkça anlaşılıyor.

Dan Bilzerian’ın Evine Giren HırsızlarHırsızların evin planını bilmediği halde, yine de milyonerin tüm kameralarını kapattıkları belirtilmiş. Olayın sonundaysa soyguncuların, Dan’in evinden hiçbir şey çalmadan gittikleri anlaşılmış. Zira asıl amaçları Instagram Kralı’nın silahlarını çalmakmış. Ancak kilitli olan odaya girmeyi başaramayan hırsızlar, elleri boş kalarak Bilzerian’ın evinden çıkmış.

Sonuçta bu durumu da sosyal medyada paylaşan Bilzerian, Twitter’e attığı silah resimlerinin altına şu cümleyi yazmış; “Eğer evimi soymaya kalkışacaksanız, yanınızda siyah getirmeniz sizin için iyi olur.” Dahası, Bilzerian’ın hırsızlara; bir dahaki sefere o evdeyken gelmeleri için uyarı yaptığı da söyleniyor. Sonuçta, lüks yaşam tarzı ile tanınan poker oyuncusuna, daha dikkatli paylaşımlar yapması gerektiği konusunda öneriler geldiğini de ekleyelim. Ki hırsızlara açık birer davetiye çıkarmasın…

Adına lüks yaşantı mı dersiniz, yoksa görgüsüzlüğün son noktası mı orası size kalmış. Ama görünen o ki durumdan herkes hoşnut, tabi hırsızlar hariç! Gelelim o meşhur soruya… Sizce hırsızlar, gayet rahat oldukları halde neden diğer değerli eşyalara dokunmamış olabilir?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu