Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Pilot Ganso’nun Çektiği Sıra Dışı Fotoğraflar Onu Bir Fenomen Yaptı!

Instagram’ın çiçeği burnunda fenomeni pilotun çektiği fotoğraflar, tartışma konusu oldu. Bakın, yaratıcı pilot mesleğinin avantajlarından nasıl faydalandı!
Pilot Ganso’nun Çektiği Sıra Dışı Fotoğraflar Onu Bir Fenomen Yaptı!
Son Güncelleme: 
Yorum

Sosyal medyanın yaşamımızın bir parçası haline gelmesine artık alıştık. Keza bu mecraların fenomenlerine de aynı şekilde! Ancak her şeye rağmen şaşırdığımız, “yok artık” dediğimiz anlar da olmuyor değil! Ne bileyim, 70 yaşında bir büyükannenin makyaj videoları çekmesini ve bu yolla çılgınlar gibi para kazanmasını, hala garipseyebiliyoruz.

Ya da Instagram’da gönderi başına en az 500 bin dolar kazanan isimleri! Gerçi geçtiğimiz günlerde Instagram fenomeni olarak para kazanmak ne kadar kolay, bu konu üzerine de konuşmuştuk. Ama sosyal medya o kadar hızlı gelişen bir ortam ki neredeyse her gün karşımıza farklı şeyler çıkıyor. Tıpkı mesleği ve yaratıcılığını kullanarak binlerce takipçiye ulaşan pilot Ganso gibi…

Halihazırda 56 bin takipçisi olan Ganso kod adlı fenomenimizin mesleğinin pilotluk olduğu konusunda hiçbir şüphemiz yok!

Peki, ama çektiği o akıl almaz fotoğraflar? Yani resimlerde de gördüğünüz gibi uçağın kokpitinden dışarıya uzanıp selfie çektiği o anlar? Yerden binlerce metre yükseklikteyken, gayet rahat bir şekilde selfie çubuğunu bulutlara doğru uzattığı o fotoğraflar?

Fizik kuralları gereği, bu fotoğrafların gerçek olamayacağını bildiğimiz halde insanlar Ganso hakkında ikiye bölünmüş durumda.

Minha vida sempre girou em torno do meio aeronáutico, desde pequeno lembro do meu pai contando suas histórias por ai a fora, eu e meu irmão sempre atentos escutando. Nossa diferença de idade fez com que eu, ainda no colégio, visse ele dispontando na carreira de piloto… Aeroclube, Interbrasil e Gol, empresa nova e promissora cheia de futuro pela frente, assim como ele. Foi promovido a comandante de Boeing 737✈com 28 anos, superou todas as dificuldades que eram impostas com extrema competência e sim, muita dedicação. Os anos se passaram e hoje, após 8 anos voando na mesma empresa, o destino veio a calhar, realizei mais um sonho na minha vida, um dos mais importantes e com um valor pessoal que não cabe em palavras…dividir a cabine desse avião nesse voo do Rio para Porto Alegre é uma honra pra mim Comandante, Amigo, Irmão. Obrigado pelo carinho, atenção e dedicação à família e a nossa profissão. Happy and proud to make that dream come true… Share that cockpit with my (older)brother???!!! Thanks, Captain Centeno for been a member of your crew! @future_aviators @instagramaviation #futureaviators #instagramaviation #avgeek

PilotGanso (@pilotganso)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zira pilotun takipçileri, onun uçağın dışına çıkıp selfie çektiği fotoğrafların altına adeta bir süper kahramanmışçasına yorumlar yapıyorlar.

İnsanları gerçek mi sahte mi oldukları konusunda şaşırtıcı şekilde ikiye ayıran paylaşımlar, bunları görmezden gelecek olursak gerçekten etkileyiciler!

1° dia de férias,… Having fun ?✌?

PilotGanso (@pilotganso)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sonuçta; bilgisayar programlarıyla hazırlandığı aşikar olan fotoğraflar, öyle ya da böyle insanların dikkatini çekiyor. Ve genç pilot Ganso da Instagram’ı tam da amacına uygun kullanmış olmanın keyfini yaşayarak, her geçen gün biraz daha takipçi kazanıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu