Yatırım yapmaya başla!

Instagram’a Birden Fazla Hesabı Aynı Anda Kullanma Özelliği Geldi

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da bundan böyle kullanıcılar birden fazla hesabı aynı anda kontrol edebilecek.
Instagram’a Birden Fazla Hesabı Aynı Anda  Kullanma Özelliği Geldi

Sosyal medya aleminin en popüler uygulaması haline gelen Instagram, her geçen gün yeni bir özelliği bünyesine katmaya devam ediyor. Platformda yer alan kullanıcı sayısının çığ gibi büyümesi, pek çok yeni özelliğin geliştirilmesini elzem hale getiriyor. Son olarak gelen özellik, çok sayıda Instagram hesabı kullanan kişileri ilgilendiriyor.

Bilindiği üzere birden fazla Instagram hesabı kullanan çok sayıda kullanıcı mevcut. Bunlardan bazıları hem şirket hem kişisel hesaplarını kullanırken bazıları da birden fazla kişisel hesabı yönetiyorlar. Platformda paylaşım yapmak isteyen bu kullanıcılar bu hesaplar arasında geçiş yapması gerekiyor. Instagram bu sorunu çözecek bir güncelleme getirdi.

Farklı Hesaplar Tek Bir Yerden Kontrol Edilebilecek

Farklı Hesaplar Tek Bir Yerden Kontrol Edilebilecek

Bilindiği üzere birden fazla hesabı yönetmek isteyen Instagram kullanıcılarının, hesaplar arasında geçiş yapması gerekiyor. Ancak yeni gelen özellikle beraber bu soruna bir çözüm getirilmiş. İlk olarak iOS kullanıcılarına sunulan özellik ile fotoğraf paylaşma kısmında ‘Post to Other Accounts’ sekmesi ile paylaşım yapılmak istenen diğer hesaplar seçilebiliyor.

Bu özellik farklı hesaplar için farklı paylaşım yapmak isteyen kullanıcılar için pek te uygun sayılmaz. Ancak çok sayıda hesaba sahip olan ticari işletmeler için son derece kullanışlı bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram’ın kullanıma sunulan yeni özelliği şu an için sadece iOS platformu için geliştirildi. Android kullanıcıları henüz bu özellikten yararlanma imkanına sahip değil. Ancak kısa zaman içerisinde Instagram’ın bu özelliği Android kullanıcılarına sunması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum