Yatırım yapmaya başla!

İnsanları Zombiye Dönüştüren Uyuşturucuya Dikkat!

Dünyada uyuşturucu kullanımı her geçen gün artarken yeni bir sentetik uyuşturucu, kullananlar üzerinde gösterdiği etkilerle gündeme oturdu. İşte detaylar…
İnsanları Zombiye Dönüştüren Uyuşturucuya Dikkat!

Dünyanın hemen her yerinde milyonlarca insan maalesef uyuşturucunun pençesine düşüyor. Milyarlarca paranın döndüğü uyuşturucu sektöründe her geçen gün daha tehlikeli madde türleri piyasaya sürülüyor. Son yıllarda kullanımı iyice artan bir uyuşturucu ise kullananı adeta insan olmaktan çıkarıyor.

Etkisi altına aldığı insana akıl dışı hareketler yaptıran bu uyuşturucu, ölümle sonuçlanan durumlara sebep oluyor. Ölmeyen insanlarda ise kalıcı hastalıkların meydana geldiği belirtiliyor.

Flakka Efekti adıyla anılan sentetik uyuşturucu insanları adeta zombiye çeviriyor.
Tamamen sentetik olan bu uyuşturucunun insan beynine hükmettiğini söyleyebiliriz. Rus yapımı olan bu madde Amerika’da yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Uyuşturucuyu kullanan insanların bir zombiden farkı olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Maddenin ucuz fiyata sahip olması ise temin edilmesini son derece kolaylaştırıyor.

Zombi Hapı olarak ün yapan uyuşturucunun etkisine girenlerin görüntüleri maddenin ne derece tehlikeli olduğunu gözler önüne koyuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum