Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İngiltere’nin Düzenleyicisi FCA, Crypterium’a Lisans Verdi

Crypterium'un cüzdan uygulaması 170'den fazla ülkede kullanılıyor.
İngiltere’nin Düzenleyicisi FCA, Crypterium’a Lisans Verdi
Son Güncelleme: 
Yorum

İngiltere merkezli kripto para hizmet sağlayıcısı Crypterium, Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesinden (FCA) kaydı güvence altına alan en son kripto firmasıdı oldu. Firma resmi olarak FCA tarafından yerel vatandaşlara ve şirketlere kripto para birimi hizmetleri sağlamak için tescil edildiğini ve kayıt sürecinden geçtiğini duyurdu .

Verilen onay Crypterium’a kripto ticareti ve ödeme hizmetleri de dahil olmak üzere kripto cüzdan hizmetlerini sunmaya devam etme yetkisi verdi. Kayıt, yaklaşan Brexit önlemleri arasında büyük öneme sahip olmakta.

Crypterium’un kripto cüzdan uygulaması 170’den fazla ülkede mevcut ve lansmanından bu yana 400.000’den fazla müşteri tarafından kullanılıyor. Şirket açıklamasında, FCA’nın onayının arika bir fırsat olduğunu ve kullanıcıların güvenliğini ilk sıraya koymaya devam edeceğini belirtti.

Crypterium CEO’su Steven Parker, mükemmel bir hizmet sunmakla kalmadıklarını, aynı zamanda bunların en zorlu değerlendirme kriterlerinden bazılarına tam olarak uyularak yapıldığını gördüklerini söyledi.

FCA kaydının kapsamlı olduğu ve onay verilmeden önce 18 aylık süreç değerlendirmesi yapıldığı kaydedildi. Lisans alan Crypterium, Gemini, CoinJar, Ziglu, Archax ve Digivault gibi kripto para platformları arasında katılmış oldu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu