Yatırım yapmaya başla!

Hırsızların Deliler Gibi Dans Edip Binlerce Euroluk Alkol Tükettiği Çılgın Soygun!

Bir restorana gizlice giren ve 12 saat boyunca çılgınlar gibi eğlenen grup, mekanda 12.000 euroluk alkol tüketmiş. Ve ortaya aşağıda sizin de göreceğiniz gibi garip mi garip danslar çıkmış!
Hırsızların Deliler Gibi Dans Edip Binlerce Euroluk Alkol Tükettiği Çılgın Soygun!

Yurdum insanının tuhaflıkları karşısında “burası Türkiye” demekten kendimi alamadığımız anlar oluyor. Sonuçta; az biraz gündemi takip ediyorsak, Türkiye’deki komik ve ilginç haberler hakkında bir şeyler biliyoruzdur. Kaldı ki çoğu zaman çevrede olup bitenden haberdar olmamız için kafamızı kaldırıp şöyle bir etrafa bakmamız bile yeterli!

Neticede; Türkiye’de yaşıyoruz. Ama bu demek değil ki dünyanın diğer ülkelerindeki insanlar çok normal! Örneğin; daha geçtiğimiz günlerde Çin’de yerden metrelerce yükseklikteki telefon tellerine tutunarak faturadan kaçmaya çalışan adam hakkındaki haberi paylaşmıştık. Ve hemen şimdi de Londra’da yaşanan trajikomik soygun girişiminin detaylarını paylaşacağız.

Londra’da bulunan MEATliquor isimli restoranda meydana gelen ilginç olayda hırsızlar vur patlasın çal oynasın misali alem yapmış.

Londra’da bulunan MEATliquor isimli restoranda meydana gelen ilginç soygun

Ve 12 saat süren partide, restoran sahibinin açıklamasına göre aşağı yukarı 12.000 euroluk alkol tüketilmiş. Ayrıca eğlence delisi şahıslar, neredeyse sabaha kadar umarsızca dans etmiş.

Kapalı devre kamera sisteminin saniye saniye görüntülediği hırsızlardan birinin, müzik kutusu eşliğindeki çılgın dans videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Restoran sahibi tarafından yayınlanan bu videoda, şahsın kimliğini saklamak amacıyla hamburger bir surat kullanılmış. Bir temizlik görevlisinin alarmı kurmayı unutması üzerine gerçekleşen soygunda, restorana öğleden sonra 4’ü geçerken bir kişi girmiş. Ardından akşam 10 gibi evsizleri de yanına çağırarak partisine devam etmiş.

Sabaha karşı 3’e kadar alkol ve esrar eşliğinde çılgınlar gibi eğlenen hırsızlar arasından kimliği tespit edilen bir şahıs yakalanarak 26 hafta hapis cezası almış.

Sabaha karşı 3’e kadar alkol ve esrar eşliğinde çılgınlar gibi eğlenen hırsızlar 12.000 euroluk içki içmiş

MEATliquor’un sahiplerinden Scott Collins soygun sonrası yaptığı açıklamada ise şöyle demiş. “İnsanların işletmemizde eğlenmesini tabii ki istiyoruz. Fakat bunun yalnızca açık olduğumuz saatler içinde yaşanmasını tercih ediyoruz. Ve ne yazık ki restoranımızda alem yapan kişilerden bir tanesi, şu anda eğlencesine parmaklıklar ardında devam ediyor.”

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum