Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Beklenen Oyun Harry Potter Mobile Play Store’da Yerini Aldı!

Milyonlarca Harry Potter hayranının merakla beklediği mobil oyun Android kullanıcıları için indirime sunuldu.

Son yılların en unutulmaz film serileri arasında hiç kuşkusuz Harry Potter gelmektedir. Çok sayıda filmi çekilen efsane serinin bilgisayar oyunları ve fan yapımları da milyonlarca kişinin beğenisini toplamıştı. Son olarak ise Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu Play Store’da Android kullanıcıları için yerini almış durumda.

25 Nisan tarihi ile mağazada yerini alan oyun, beklenildiği üzere Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu temasını bizlere yaşatıyor. RPG türünde gösterebileceğimiz oyunda macerayı doyasıya yaşama imkanı buluyorsunuz.

Online Olarak Oynama İmkanı

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununu başka kullanıcılar ile oynama ve kozlarınızı paylaşabiliyorsunuz. Harry Potter öncesi zamanın anlatıldığı oyunda rakipleriniz ile düelloya tutuşabilir ya da arkadaşlarınız ile ittifak kurabiliyorsunuz.

Filmi izleyenlerin hatırlayacağı Profesör Dumbledore, Snape ve daha pek çok isme yine mobil oyunda da yer verilmiş. Oyunda size sunulan hikayede Gryffindor ve Slytherin gibi bölümleri geçmek için çaba gösteriyorsunuz.

Filmin Konusu Oyuna Uyarlanmış

Harry Potter’in mobil oyunu filme aşina olanlar için geliştirilmiş. Oyunda büyü ve iksir yapıyor becerilerinizi arttırmak için derslere katılıyorsunuz. Size verilen görevleri gerçekleştirdikçe karakterinizin geliştiğine tanık oluyorsunuz.

Play Store’da ücretsiz olarak indirebileceğiniz Harry Potter Mobile’da oyun içi satın almalar gerçekleştirebiliyorsunuz. Şu an sadece Android kullanıcıları için kullanıma sunulan Harry Potter mobil oyununun ilerleyen günlerde iOS kullanıcıları için de oynanabilir olması bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle