Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Gemini Borsası Operasyonlarını Asya Pasifik Bölgesine Genişletiyor

Borsa, Singapur operasyonlarını başarıyla yürütüyor.
Gemini Borsası Operasyonlarını Asya Pasifik Bölgesine Genişletiyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Winklevoss Kardeşler’in kripto para borsası Gemini, Asya bölgesindeki operasyonlarını genişletmeye hazırlanıyor. Daha önce Singapur’da yatırımlar yapan borsa, buradan memnun edici sonuçlar aldı.

Gemini şimdi operasyonlarını Güneydoğu Asya bölgesine genişletmeyi planlıyor. Gemini’nin Asya Pasifik genel müdürü Jeremy Ng, şirketin Avustralya ve Hong Kong da dahil olmak üzere bölge genelinde uydu ofisleri kuracağını söyledi.

Singapur Operasyonları Başarılı Oldu

Singapur Operasyonları Başarılı Oldu

Bu kararın alınmasında, bugüne kadar Singapur’daki hızlı büyümenin önemli rol oynadığı kaydedildi. Ng açıklamasının devamında, “Asya hızla kripto para birimi için büyüyen bir pazar haline geliyor ve Gemini burada paranın geleceğini şekillendirmede önde ve merkezde olduğumuzdan emin olmak istiyor” ifadelerini kullandı.

Borsa halihazırda Avustralya ve Hong Kong doları çiftlerinde alım satım desteği sunuyor. Daha önce Singapur’da kurulan merkezde çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere 30’dan fazla kişi işe alındı.

NG ayrıca bölgedeki hükümetlerin düzenleyici gözetiminde artış gördüklerini belirterek, Gemini olarak bunu benimsediklerini söyledi. Yetkili uzun vadede perakende ve kurumsal benimsemeye izin verecek bir çerçevenin oluştuğuna dikkat çekti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%