Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

FTX Borsası 2021’in İlk Yarısında İşlem Hacminde Büyük Artış Yaşadı

Ortalama günlük hacim, 22 Nisan 2021'de 993 milyon dolar ile zirve yaptı.
FTX Borsası 2021’in İlk Yarısında İşlem Hacminde Büyük Artış Yaşadı

ABD merkezli kripto para borsası FTX, 2021’ilk yarısının operasyonel faaliyetlerine dair bilgilendirme yaptı. Borsa yılın ilk yarısında ortalama günlük hacimlerinde rekor sıçrama yaşadı. Bu artışta kripto para piyasasındaki genel yükselişin önemli rol oynadığı kaydedildi.

İşlem hacimlerinin bu dönemde 150 kat büyüdüğü kaydedildi. ORtalama günlük hacim oranı 22 Nisan’da 993 milyon dolara çıkarak en yüksek seviyesini gördü. 2021 yılının ilk yarısında FTX, 150 milyon ila 1 milyar dolar arasında günlük hacim kaydetti.

Borsa, ABD’de Yatırımlara Ağırlık Verdi

Borsa, ABD'de Yatırımlara Ağırlık Verdi

Borsa likidite açısından, ABD’de en üst sıradaki konumunu korumuş oldu. Güçlü finansal rakamlara ek olarak, FTX.US 2021’in ilk altı ayında çeşitli sponsorluk anlaşmaları imzaladı. FTX.US Başkanı Brett Harrison, yapılan güncellemeler hakkında, ekip olarak mükemmel teknoloji ve hizmeti bir arada sunmak için çabalamaya devam edeceklerini söyledi.

FTX.US, ABD’nin büyüyen kripto pazarındaki varlığını genişletmek için Chicago’daki ofisini açtı. Ek olarak, Mayıs ayında FTX Pay hizmeti başlatılmıştı. Nisan ayında ise NBA takımı Miami Heat’in salonunun isim hakları 19 yıl için 135 milyon dolar ile satın alınmıştı.

Borsa günlük işlem hacmi açısından CoinMarketCAp verilerine göre, dünyanın en büyük 4. platformu olarak öne çıkıyor. Bu sıralamada FTC’in üzerinde Binance, Huobi ve Coinbase borsaları bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum