Paylaşım

Beklenen Oyun Football Manager 2019’dan Fragman ve İlk Bilgiler Geldi!

 

Futbol tutkunlarının vazgeçemediği oyunlardan birisi Football Manager serisi olmakta. Her yıl yeni oyunu çıkan seri, milyonlarca futbol meraklısı tarafından beğeniyle oynanmakta. Serinin son oyununun ne zaman çıkacağı ise son günlerin en çok merak edilen konusu olmuştu. Bugün yapılan duyuru ile oyunun çıkışına dair geri sayım başlamış oldu.

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan efsane serinin son oyunu Football Manager 2019’un çıkış tarihi ve fiyatına dair duyuru Steam platformu üzerinden yapıldı. Yapılan duyuruyla birlikte harika bir fragman da oyun meraklıları için paylaşıldı.

Oyunun yönetmeni Miles Jacobson, yeni oyun ile bir dönemin sona ereceğini ve yakın zamanda oyunla ilgili yeni detayların paylaşılacağını açıkladı. Oyun bundan önce olduğu gibi yine Windows ve MacOS platformları için satışa sunulacak.

Steam üzerinden yapılan duyuruda oyunun fiyatı %10 ön sipariş indirimi ile 107 TL olarak belirlenmiş. Ön sipariş tarihi 2 Kasım’da sona erecek ve oyun 119 TL’den satılmaya devam edilecek. Oyun tutkunları Football Manager 2019’u 2 Kasım 2018 tarihinden itibaren oynayabilecekler.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur