Yatırım yapmaya başla!

Facebook Hikayelerine Sponsorlu Bağlantılar Sağlayacak Güncelleme Geliyor!

Facebook’un bir süre önce kullanıma sunduğu hikayelere sponsorlu içerik yüklenebilecek.
Facebook Hikayelerine Sponsorlu Bağlantılar Sağlayacak Güncelleme Geliyor!

Son dönemde pek çok sosyal medya platformu, kullanıcılarına hikayeler özelliğini sunmaya başladı. İlk olarak Snapchat olarak başlayan hikaye furyası, zaman geçtikçe Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi sosyal medya platformlarında yerini almaya başladı. Özellikle Instagram’a eklenen GIF özelliği, kullanıcılardan büyük beğeni toplamıştı.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook’ta yer alan hikayeler özelliği milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılır durumda. Sosyal medya devi bünyesinde yer alan hikayeler uygulamasına yeni bir özellik kazandırıyor. Gelecek olan güncelleme ile sponsorlu hikayeler ile tanışmış olacağız.

Sponsorlu Hikayeler Dönemi Başlıyor

Sosyal medya platformları arasında ağırlıkla Snacphat ve Instagram’da kullanılan hikayeler özelliği son dönemde Facebook’ta da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bu durumun farkında olan şirket, önümüzdeki günlerde yayınlayacağı güncelleme ile kullanıcıların sponsorlu hikayeler paylaşmasına imkan sağlayacak.

Gelecek olan güncelleme ile Facebook Hikayeler’de 5 ila 15 saniye arasında değişen reklamlar görüntülenebilecek. Hikayelere göz atan kullanıcılar diledikleri takdirde bu reklamları atayabilecekler. Ancak sosyal medya devinin atlanması mümkün olmayan reklamlar üzerinde çalıştığı da gelen haberler arasında.

Hikayeler Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşıyor

Son dönemde kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği hikayeler özelliği, bulunduğu sosyal medya platformlarında milyonlarca kullanıcı tarafından takip ediliyor. Açıklanan istatistiklere göre Facebook Hikayeler, günlük 150 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Şirketin diğer sosyal medya uygulaması Instagram’da ise bu rakam 300 milyonun üzerinde seyrediyor. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta yer alan hikayelerin ise günde 450 milyondan fazla kişiye ulaştığı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum