Yatırım yapmaya başla!

Erkeklerin Duymak İstemeyeceği Şeyler

Erkeklerin Duymak İstemeyeceği Şeyler

Biz erkekler, aslında değişik varlıklarız. Hoşumuza gitmeyen bir şeyi, duyduğumuz anda sinirleniriz. İstediğimiz şey, istediğimiz zaman olmalıdır. Aslında çok basit canlılarız; ama bazen işler karmaşık bir hal alabiliyor. Yoksa kesinlikle bizimle alakalı değil. Evet, şimdi yavaştan mevzuya gelelim.

Erkekler olarak hayatımızda öyle anlar geliyor ki “hayır, duymak istemiyorum”, “sus devamını söyleme” dediğimiz veya direkt olarak sinirlendiğimiz, el-ayak koordinasyonunu kaybettiğimiz zamanlar olabiliyor. Ama yine de kadınlar, erkeklerden umutsuzca bazı şeyler bekler. Onların neler olduğunu merak ediyorsanız, yazımızı okuyabilirsiniz. Ben de bizi bu hale getiren, duymak bile istemediğimiz cümlelerden bir liste oluşturdum. Haydi, ona bir göz atalım.

Erkeklerin duymak istemeyeceği şeyler:

Ehliyet – Ruhsat lütfen: Sen o kalabalıktan gittin niye beni seçtin? Önümden geçen 94852 araba ne yaptı da durdurmadın? Söyle de bir dahakine ben de öyle yapayım memur bey. “Ehliyet ve ruhsat burada, beklerseniz vereyim hemen.”

Bugün ailemle yemek mi yesek?: Kadın arkadaşlar, birçok erkek aileyle yemek yerken geriliyor. Aynı ortamda bulunmak, bizler için resmen ıstıraba dönüşüyor. Kimi erkekler var ki bu olaya bayılıyor, orası ayrı. Sevmeyen arkadaşlara yardım amaçlı söylüyorum; hanımlar, bu aktivite bizi geriyor.

Hamileyim: “Ne demek hamileyim?”, “Ha mı milesin?”, “Ha, hamilesin?” gibi saçma tepkiler alabilirsiniz. Bu durum, son zamanlarda erkeklerin en çok korktuğu şeylerden bir tanesi haline geldi. Tabii, bu konuda mutlu olacak erkek sayısı da bir hayli yüksek.

Beyefendi, yetersiz bakiye:Şey, o yanlış kart. Siz şuradan alın.” Hele bir de kadın arkadaşınız varsa yanınızda, işler gittikçe kötüleşiyor demektir. Taktiği veriyorum. Bakın, burası önemli; çaktırmadan bir şeyinizi rehin bırakıyorsunuz. Arkadaşınızı evine bırakıp, bir yanlış anlaşılma olduğunu söylüyorsunuz. Sonra da mekana dönerek, arka tarafa geçip bulaşık yıkamaya başlıyorsunuz.

Biraz erkek ol: Beyler, hayatta ciddi anlamda duyabileceğiniz en ağır laflardan bir tanesi olmaya adaydır. Genellikle, kavgaya girmeden önce duyarsınız. O, klasikleşmiştir. Ona pek aldırış etmeyin. Yalnız eşinizden/ sevgilinizden duyduysanız; bir düşünmek lazım bunu.

Biz şimdi neyiz?: Hz. Adem ve Havva’nın çocuklarıyız. Ne demek, “neyiz?” Özünde önemli olan insanlık, sonrasına zaten bakarız. Kadınların fikrine göre; erkekler olarak duymak istediklerimizi duyuyormuşuz. Pek de haksız sayılmaz aslında.

Haydi, alışverişe gidelim: Hele bir de zengin bir erkekseniz, kız arkadaşınız sizi sömürmek için ekstra alışveriş yapmaya başlayabilir. Bizim elde ettiğimiz tek şey; sizlerin mutluluğu. Yeter de artar bile. Ha karşılığında ağrıyan bel, bağımsızlığını ilan etmiş ayaklar olabilir. Biz katlanırız onlara ya!

Kızların Zengin ve Bekar Erkekler Hakkında Merak Ettiği 10 Gerçek için Buraya Tıklayın.

Düşünüyorum da…: O cümleden bizim istemeyeceğimiz bir şey çıkma ihtimali, % 98.97 gibi bir orandır.

Ne zaman çocuk yapacağız?: Ben daha kendim çocuğum, bir dur. Hazır olduğumda haber veririm, ben sana zaten.

Konuşmamız gerek: Evet, bunun sonunun iyi bitme şansı “sıfır”. Hiçbir kız, şunu dedikten sonra masadan mutlu kalkmanıza izin vermez arkadaşlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum