Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Elmas Detaylarla Süslenmiş Gösterişli Kar Küresi

Kar küreleri oldukça güzel bir hediye türüdür. Ancak Leah Andrews tasarımı kar küresi elmaslarla süslenmiş bir ilk! İşte Kar Küresi Kraliçe'sinin detayları:
Elmas Detaylarla Süslenmiş Gösterişli Kar Küresi
Son Güncelleme: 
Yorum

Kar bazı yerlere çoktan geldi bile, fakat yılbaşı yaklaşırken birçok insanın sevdikleri için nasıl bir hediye seçeceği hakkında hiçbir fikri yok. Hele ki karşı taraf artık klişe haline gelen tasarımlardan nefret ediyor ve şaşırtılmayı umut ediyorsa, işinizin daha da zor olduğunu belirtmem gerekli. Ama o kadar da ümitsiz olmayın! Eğer parasal bir derdiniz yoksa ve onu şaşırtayım yeter diyorsanız, birazdan özellikleriyle sizlere tanıtacağım kar küresi fazlasıyla işinizi görecektir. Kar küresinin özellikle yılbaşı için sıradan bir hediye olduğunun ben de farkındayım. Zaten şaşırmasını sağlayacak detay da burada saklı. Bu lüks küreyi sıradan objelerle karıştıran birinin, içerisindeki elmas detayı öğrendiğinde vereceği tepkiyi düşünebiliyor musunuz?

Leah Andrews isimli ünlü tasarımcı, çocukluğumuzdan beri elimizden düşmeyen kar kürelerini farklı bir konsepte büründürmek istedi. Başlangıçta amaçladığı neydi bilemiyorum, ama sonunda karşımıza bu eşsiz hediye ürünü çıktı. Bu göz alıcı tasarım, sıradan kar kürelerine hiç benzemiyor; nedeni ise küredeki karların gerçek elmastan yapılması. Aklınıza da öyle birbirinin kopyası olan yuvarlak cam ürünler gelmesin; çünkü bu küreler tamamen kişinin istek ve arzularına göre tasarlanıyor. Yani bu lüks hediye tamamen kişileştirilebilir ve sevdiğiniz kişinin istediğiniz şekildeki heykeli kürenin içine eklenebiliyor. Sihirli kürenin marifetleri bununla da sınırlı değil. Dilerseniz diğer özelliklerine daha yakından göz atalım.

İşte karşınızda elmas detaylarla süslenmiş gösterişli kar küresi:

Dünyanın İlk Elmas Kar Küresi

Dünyanın İlk Elmas Kar Küresi5 bin dolarlık elmas kar küresi, yılbaşı için mükemmel bir hediye olabilir. Ancak, kar küresini herhangi bir dükkanda bulamazsınız; çünkü bu obje oldukça özeldir ve ayrıca tamamen kişiye özel geliştirilebilir. Birkaç cümle ile sizlere bu lüks küreyi açıklamaya çalışalım. O zamana kadar siz de küreyi kime hediye etmek isteyeceğinize karar verebilirsiniz. Mesela yılbaşına özel sevdiklerinizi mutlu edecek en lüks hediyeler arasında mükemmel bir alternatif olabilir ve diğer lüks ürünleri kesinlikle arkasında bırakacaktır. Ayrıca bu kar küresini fotoğraf ya da tebrik kartıyla sevdiğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz.

Dünyanın İlk Elmas Kar Küresi Leah AndrewsKar kürelerinin hepsi el yapımıdır, bu yüzden yüksek kalitede bir işçilik olduğunun garantisi verilebilir. Her bir küre içerisine iliştirilmiş 5 adet elmas yer alırken, bu değerli mücevherleri safir bir küre muhafaza edecek. Bütün özellikler, Leah Andrews sayesinde mümkün oluyor. Leah ayrıca “Queen of Snow Globes” (Kar Küresi Kraliçesi) olarak da tanınıyor. Bu sanat eserleri olağanüstü görünmelerinin yanı sıra, kuşkusuz kar küresi sektörüne de farklı bir boyut kazandıracağa benziyor.

Ünlü tasarımcı her bir kürenin el işçiliyle yapıldığını ve boyandığını söylüyor. Daha önce her çeşit malzeme ile çalıştığını belirten Leah Andrews, elmaslar ile ilk kez bir deneyime imza attığının da altını çiziyor. Bu durum çok sayıdaki hediyelik ve süs eşya tasarımcısı tarafından benzeri görülmemiş bir girişim olarak tanımlanıyor.

Kar küreleri 5 bin dolarlık değerleri ile oldukça pahalı bir Noel hediyesi olacaktır; fakat özel olmasını istiyorsanız, burada biraz da iş size düşüyor. Çünkü içerisindeki elmasların yanında duracak kişiye özel resim ya da heykeli çok iyi seçmelisiniz. Çocukluğumuzda sadece sallayıp karların düşüşünü izlediğimiz kar kürelerinde, artık elmasların düşüşlerini izleyeceğimiz düşüncesi bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor, değil mi?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu