Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Lüks Cerrahi Kliniği

Dünyanın En Lüks Cerrahi Kliniği

Liposuction, göğüs estetiği, plastik cerrahi, deri gerdirme, vb. Bunlar, hemen her gün duyduğumuz cerrahi işlemlerden yalnızca birkaç tanesi. Son yıllarda büyük bir rağbet gören estetik cerrahi alanı, ilerleyen teknolojiyle birlikte insanlara yepyeni görünümler kazandırıyor. Kimi burnunu küçültürken, bazıları dişlerini yaptırıyor; çoğunun derdi yağlarıyken, güzelliğine düşkün kişilerse göğüs operasyonu yaptırıyor. Sonuçta ünlülerin başını çektiği bir grup, tüm dünyayı etkisi altına alan estetik cerrahiyi tercih ediyor.

Peki, güzelleşmek uğruna bıçak altına yattığımız estetik cerrahi klinikleri hakkında bir fikriniz var mı? Uzmanlara göre, operasyonu yapan kişiden daha önemli bir şey varsa, o da bu işin yapıldığı klinikler. Tabi ki ilk kriter hijyenleri. Ama sadece temiz olmaları da yeterli değil. İnsanlar bu tür yerlere genelde “soğuk” buldukları için korkuyla bakar. Beyaz duvarlar ve yataklar, korkutucu ameliyat masaları, ilaç kokan ruhsuz duvarlar. Ama birazdan sizlerle paylaşacağımız cerrahi klinik, insanların gözündeki bu tabuyu yıkacak özellikte. Ne dersiniz, lüks kliniğin sunduğu imkanlara birlikte göz atalım mı?

İşte karşınızda dünyanın en lüks cerrahi kliniği:

Geometrix Tarafından Tasarlanan Lüks Cerrahi Klinik

Geometrix Tarafından Tasarlanan Lüks Cerrahi KlinikRus tasarım firması Geometrix tarafından tasarlanan mekan, cerrahi bir klinikten çok, sanat galerisine benziyor. Binaya girdiğinizde karşınıza çıkan lobi, lüks bir holdingin ya da otelin danışma masası kadar lüks. Yani bu kliniğe girdiğiniz anda, tamamen farklı bir tasarımla karşı karşıya geldiğinizi anlıyorsunuz. Koridorlardaki özel dekor, aksesuar ve tablolarsa, birer tasarım harikası niteliğinde.

Geometrix Tarafından Tasarlanan Lüks Cerrahi KlinikDiğer klinikler gibi burası da beyaz unsurlarla donatılmış. Ancak gerek aydınlatma sistemi, gerekse mimari özellikleriyle buradaki beyaz renk, sizi hiç rahatsız etmiyor. Aksine, içinize bir ferahlık duygusu veriyor. Doktorların odaları da aynı şekilde, modern aksesuarlar ve mobilyalarla tasarlanmış. Aksesuarların arasından örnek verecek olursak; kafasının yerine abajur yerleştirilen çıplak kadın heykelini, duvarlarda yer alan modern aydınlatmaları, asimetrik dekorları sayabiliriz.

Klinikte son teknoloji sistemlerinin kullanıldığını söylemeye gerek bile duymuyorum! Zira bu şekilde tasarlanmış bir klinikte, ancak son teknoloji sistemlerinin kullanılabileceğini tahmin etmişsinizdir.

Sonuç olarak; estetik yanlısı olmayan ben bile, bu kliniğe gidip birkaç küçük operasyon geçirmek istediğimi belirtebilirim. Zor bir ameliyattan geçen hastaların, bu klinikte günlerce yatmaktan şikayet edeceğini hiç zannetmiyorum. Ne dersiniz, burası sizce de olağanüstü görünmüyor mu?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum