Paylaşım

Dünyanın En İyi PUBG Oyuncuları Sosyal Sorumluluk Projesi Altında Kozlarını Paylaşacak


 

Son yılların en popüler oyunlarından biri olan PUBG’nin düzenlenecek turnuvasında 1 milyon dolar ödül dağıtılacak ve yardım amaçlı bağışlanacak.

Son yıllarda en çok oynanan oyunların başında hiç şüphesiz PUBG’yi gösterebiliriz. Hayatta kalma temalı oyun geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş ve başta Steam olmak üzere tüm platformda satış rekorları kırarak en çok indirilen oyun olmuştu. Oyunun böylesine yaygınlaşmasının ardından turnuvasının düzenlenmemesi düşünülemezdi.

Önümüzdeki hafta düzenlenecek PUBG turnuvasında dünyanın en iyi profesyonel oyuncuları ve popüler yayıncılar bir araya gelecek. Sosyal sorumluluk projesi adı altında düzenlenecek turnuva 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak.

40 Yayıncı 40 Oyuncu Geliyor

40 Yayıncı 40 Oyuncu Geliyor

27 Temmuz tarihinde düzenlenecek turnuva dünyanın önde gelen PUBG oyuncuları ve yayıncıları bir araya gelecek. 40 profesyonel seviyede PUBG oyuncusu ve 40 oyun yayıncısının bir araya geleceği turnuvada kozlarını paylaşacak oyuncular takımları ile mücadele edecekler.

Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek olan turnuva önümüzdeki Cuma günü saat 17.00’da Mercedes-Benz Arena’da başlayacak ve Twitch platformundan canlı olarak yayınlanacak. Twitch dünyasının en bilinen isimleri Ninja, Shroud, Dr DisRespect, Moondye, Rubiu5, Willyrex, Sacriel gibi yayıncılar düzenlenecek olan turnuvada kozlarını paylaşacak.

Ödül Yardım Kuruluşlarına Dağıtılacak

Ödül Yardım Kuruluşlarına Dağıtılacak

Düzenlenecek olan PUBG turnuvasının asıl güzel tarafı ise ödülün, kazanan takımın seçtiği yardım kuruluşuna bağışlayacak olması. Turnuvada toplam ödül havuzunun 1 milyon dolar olduğu açıklandı.

Turnuva PUBG’nin resmi Twitch sayfasından canlı olarak yayınlanacak. En iyilerin yer alacağı turnuvada ilk 3’e girenlere ödül dağıtımı şu şekilde yapılacak. Tekrar belirtelim kazanılacak tüm ödüller takımların seçecekleri yardım kuruluşlarına dağıtılacak.

  1. Takım: 600.000 dolar
  2. Takım: 300.000 dolar
  3. Takım: 100.000 dolar

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın