Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Crusoe Energy, Madencilik Operasyonlarını Genişletmeyi Planlıyor

Madencilik şirketi kredi alarak operasyonlarını daha geniş bir alana yayabilir.
Crusoe Energy, Madencilik Operasyonlarını Genişletmeyi Planlıyor

Bitcoin ve kripto paraların hızla değerlendiği dünyada, madencilik şirketleri yatırımlarını ve operasyonlarını genişletmeyi sürdürüyor. Veri merkezi şirketi Crusoe Energy, Bitcoin madenciliği işini büyütmeye yardımcı olacak olası bir borç anlaşmasında yatırımcı ilgisini düşünüyor.

Görüşmelerin özel olması nedeniyle isminin açıklanmasını istemeyen kişiler, Crusoe’nun 100 milyon ila 125 milyon dolar arasında kredi istediğini söyledi. Potansiyel finansman, Crusoe’nun Bitcoin madenciliği ve üretim ekipmanı tarafından desteklenecek.

Şirket Yükselişten Yararlanmak İstiyor

Şirket Yükselişten Yararlanmak İstiyor

Yatırım bankası Ducera Partners LLC ile sermaye artırma sürecinde çalışan Crusoe, kripto para piyasasının ivmesinden yararlanmak için yıl sonuna kadar bir anlaşma yapmayı hedefliyor.

Denver merkezli Crusoe, enerji üretimiyle ilişkili fazla gazı yakalamak için petrol ve gaz şirketleriyle birlikte çalışıyor ve bu yan ürünleri, veri merkezlerine ve kripto madenciliği operasyonlarına güç sağlamak için elektriğe dönüştürüyor.

Düzenleyiciler ve yatırımcılar, karbondioksit saldığı ve hava kirliliğine neden olduğu için madencilik endüstrisine yönelik denetlemelerini artırıyor.

New Mexico’nun petrol düzenleyicisi, Mart ayında rutin doğal gaz yakmaya son verecek daha katı kuralları onayladı ve 2025 yılına kadar Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kara operasyonlarında sıfır rutin gaz yakmayı hedeflediğini açıklamıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum