Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

CoinSmart’ın Günlük Kullanıcı Sayısı Üçüncü Çeyrekte 150 Bini Geçti

Firmanın perakende ticaret hacmi üçüncü çeyrekte önemli ölçüde arttı.
CoinSmart’ın Günlük Kullanıcı Sayısı Üçüncü Çeyrekte 150 Bini Geçti
Son Güncelleme: 
Yorum

Kanada merkezli kripto varlık ticaret platformu CoinSmart, 2021’in üçüncü çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını paylaştı. Şirketi gelirleri son çeyrekte geçen yılın aynı dönemine göre %238 artışla 3.27 milyon dolara ulaştı.

Firma toplam kullanıcı sayısında da önemli artış kaydetti. Günlük aktif kullanıcı sayısı bir önceki yıla göre %651 arttı. Firmanın kayıtlı kullanıcı sayısı ise 2020’nin aynı dönemine göre %692 artışla 150.353’e ulaştı.

Perakende ticaret hacminde ise yıllık bazda %1717 artış görüldü. Şirketin yönetim altındaki toplam varlıkları (AUM) 65 milyon dolara ulaştı. Son çeyrek yeni girenler ve iyileştirilmiş zincir içi metriklerle dijital varlık alanında büyüme göstermeye devam etti.

Üçüncü çeyrek küresel ticaret hacminde sektör genelinde %40’lık bir düşüş getirdi, ancak CoinSmart’ın ticaret hacmi sadece %23 azaldı. CoinSmart CEO’su Justin Hartzman, 2021 yılının 4. çeyreğine, kripto varlıkları piyasa değerinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla birlikte küresel ticaret hacminde önemli bir artışla başladıklarını söyledi.

CoinSmart, perakende ticaret platformunu Avrupa’da başlatmıştı. Firma ayrıca yeni uyumluluk panosu ve izleme araçlarının Beta sürümünü tanıtmıştı. Şirket, Kanada’da Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu’na menkul kıymet satıcısı olarak kayıtlı birkaç dijital varlık ticaret platformundan biridir.

CoinSmart, 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine BTC ve ETH dahil olmak üzere çeşitli dijital para birimlerinde hizmet sunuyor .

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%