Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

CoinShares, Alman Borsasında Fiziksel Kripto ETP’leri Listeliyor

Deutsche Boerse Xetra, CoinShares fiziksel Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ETP'lerini listeliyor.
CoinShares, Alman Borsasında Fiziksel Kripto ETP’leri Listeliyor

Avrupa merkezli dijital varlık yöneticisi CoinShares, Almanya’da fiziksel ETP’lerini listeliyor. Duyuruya göre Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ETP’leri büyük Alman borsası Deutsche Boerse Xetra’da çapraz işleme açıldı.

Dijital varlık yöneticisi, Ocak ayında CoinShares Physical ,Bitcoin ( BITC) adlı bir Bitcoin ETP’yi piyasaya sürerek yen yıla başladı . İsviçre’nin SIX Swiss Exchange’inde listelenen ETP, fiziksel olarak 0.001 Bitcoin ile destekleniyor.

CoinShares ETP listelemesi

Şirketin baş gelir sorumlusu Frank Spiteri, CoinShares Fiziksel platformunun şu anda yönetim altında 380 milyon doların üzerinde varlığa sahip olduğunu ve 11 ülkede faaliyet gösterdiğini söyledi. CoinShares Fiziksel Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ETP’lerinin Boerse Xetra’da listelenmesi ile beraber AB bünyesinde dağıtılması için düzenleyicilerin onayı bekleniyor.

CoinShares CEO’su Jean-Marie Mognetti, piyasa talebine odaklanarak, bu yılın başlarında kurumsal platform CoinShares Physical’ı önce İsviçre’de ve şimdi Avrupa’da başlattıklarını söyledi. Boerse Xetra listesi, Avrupalı ​​kurumsal yatırımcılara CoinShares’in güvenilirliği ile dijital varlıklara giriş noktası sunuyor.

CoinShares’in fiziki kripto ETP’leri her geçen gün daha fazla borsada listeleniyor. Daha önce New York merkezli varlık yöneticisi WisdomTree ve İsviçreli SIX borsaarında fiziksel ETP’ler yatırımcılara sunulmuşu.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum