Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Coinbase, Kripto Takip Uygulaması Zabo’yu Satın Aldı

Müşteriler kripto yatırımlarını Zabo üzerinden takip edebilecek.
Coinbase, Kripto Takip Uygulaması Zabo’yu Satın Aldı
Son Güncelleme: 
Yorum

 

Nasdaq’ta listelenen ABD’li kripto para borsası Coinbase, finans şirketlerinin müşterilerine kripto yatırımlarını görmelerini sağlayan bir girişim olan Zabo’yu satın aldı. Zabo’nun kurucu ortakları, Coinbase’in bu hamlesi ile ilerde gelecek olası teklifleri de satın aldıklarını söyledi.

Ortaklardan Christopher Brown, yıllardır Coinbase ekibinde birden fazla insan tanıdıkları için şanslı olduklarını söyleyerek, birlikte çalışmak için inanılmaz fırsatlar olduğunu gördüklerini ifade etti. Brown, şirketin gelecek planlarına dair ayrıntılı bilgi vermekten kaçındı.

Zabo’nun hizmeti, banka veya aracı hesaplar yerine kripto cüzdanlarını birbirine bağlaması dışında, Plaid ve Yodlee gibi satıcılar tarafından geleneksel finansal hizmetler endüstrisi ile benzerlikler taşıyor.

Borsa Nisan ayında halka açılma sürecinde, ticaret yürütme başlangıcı Routefire, varlık yöneticisi Osprey Funds, ana aracı kurum Tagomi ve veri sağlayıcı Skew dahil olmak üzere kripto alanındaki bir dizi şirketi satın almıştı.

Zabo kripto para hesaplarını bağlamayı basit ve kolay hale getiriyor. Kullanıcılar tüm finansal varlıklarını tek bir merkezden kontrol edebiliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu