Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Coinbase’in Bitcoin Rezervi 2017 Sonrası En Düşük Seviyeye Geriledi

Borsadan BTC çıkışları sürüyor.
Coinbase’in Bitcoin Rezervi 2017 Sonrası En Düşük Seviyeye Geriledi

Son verilere göre Bitcoin Eylül ayının ilk günü içerisinde haftalık dip seviyeleri test ediyor. Kripto para birimi bir gecede 46.530 dolar seviyesine kadar geriledi. Bu son bir haftanın en düşük seviyesi olarak kaydedildi.

Analist Willy Woo’ya göre mevcut seviyelerde büyük bir destek havuzu Bitcoin’i olduğu yerde tutuyor. Woo, Bitcoin’in kayda değer bir fiyat istikrarına sahip başka bir bölgeye sahip olduğunu söyledi.

Coinbase BTC dengesi
Kaynak: Glassnode

Woo paylaşımında “Zincir üzerindeyken kısa vadeli teknikler zayıf, yatırımcılar birikim halinde. Volatilitenin tüm kazanımları sıkışık. 50 bin doların kırılması sonrası 60 bin dolara doğru bir yükseliş olabilir.” ifadelerini kullandı.

Diğer yandan Coinbase borsasındaki Bitcoin rezervleri de azalmaya devam ediyor. Borsadaki BTC rezervi 700.000 BTC’ye kadar geriledi ve bu 2017 Aralık sonrası en düşük seviye olarak kaydedildi.

BTC saatlik mum grafiği
Kaynak: TradingView

Son olarak altcoinler Ethereum öncülüğünde artışını sürdürüyor. Analist Michael van de Poppe, BTC’nin konsolidasyon sürecinde olduğunu ve ETH’deki kırılımla beraber altcoinlerin yeni zirvelere çıkabileceğini söyledi.

Bitcoin an itibariyle 47.300 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ethereum ise yükselişini 3.500 doların üzerine taşıdı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum