Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

USDC’nin Ana Destekçisi Circle 4.5 Milyar Dolar Anlaşma ile Halka Açılıyor

Kripto para şirketi, Concord Acquisition Corp ile birleşiyor.
USDC’nin Ana Destekçisi Circle 4.5 Milyar Dolar Anlaşma ile Halka Açılıyor

Kripto paralar için ödeme altyapısı sağlayan Circle, 4,5 milyar dolar değerinde bir anlaşma yaparak halka açılacağını duyurdu. Circle, eski Barclays patronu Bob Diamond tarafından desteklenen Concord Acquisition Corp ile birleşecek.

Bu ortaklık ise New York Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görecek yeni bir İrlandalı holding şirketi tarafından satın alınacak. Şirket yaygın olarak kullanılan stablecoin USDC’nin ana operatörü konumunda.

Circle Küresel Sistemin Parçası Oluyor

Circle Küresel Sistemin Parçası Oluyor

Dijital para birimi alanı, bu yılın başlarında rekor seviyelere ulaşan ilgi sonrası son aylarda azalan bir yatırımcı duyarlılığına tanık oldu. Boston merkezli girişim, anlaşmanın birleşik varlık için 691 milyon dolar gelir getirmesinin beklendiğini açıkladı.

Özel amaçlı satın alma şirketleri (SPAC’ler), daha sonraki bir tarihte birleşme yoluyla özel şirketleri halka açmak için ilk halka arz yoluyla fon toplayan paravan şirketler olarak biliniyor.

Concord Yönetim Kurulu Başkanı Bob Diamond, Circle’ı küresel finansal sistemin giderek daha kritik bir parçası olan güvenilir dijital para birimlerinin öncüleri arasında gördüğünü belirtti.

CoinMarketCap verilerine göre, USDC piyasa değeri olarak sekizinci en büyük kripto para birimi konumunda. USDC piyasa değeri olarak 26 milyar dolar ile 62 milyar dolar değerine sahip Tether’i takip ediyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum