Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Angelina Jolie’nin Ardından Brad Pitt’e “Benzeyememe” Vakası!

Angelina Jolie sevdasına "ölü geline" dönüşen genç kadınla tanışmamızın üzerinden çok geçmeden Brad Pitt'e benzemek için servet harcayan ikizler ortaya çıktı. Bakalım, sonuç bu kez nasıl?
Angelina Jolie’nin Ardından Brad Pitt’e “Benzeyememe” Vakası!
Yorum

Biri dünyanın en güzellerinden, diğeri de en yakışıklılarından! Brad Pitt ile Angelina Jolie ikilisi, belki de tüm zamanların en uyumlu çifti! Ayrıldı – barıştı haberleriyle sürekli gündeme gelseler de onlar hafızalarımızda tüm zamanların birbirine en çok yakışan çifti olarak anılacaklar.

Tam da bu noktada; ikilinin şu günlerde ilişkileri ya da filmleriyle değil, daha farklı haberlerle konuşulduğunu söylemeliyim. Daha açık söylemek gerekirse, ünlü isimler umutsuzca kendilerine benzemeye çalışan insanlarla manşetleri süslüyorlar. Nitekim Angelina Jolie’ye de Brad Pitt’e de benzemeye çalışanların son halleri bir yönden epey ilgi çekici!

Çağımızın en güzel kadınları arasındaki Angelina Jolie’ye benzeyebilmek için bir dizi ameliyat geçiren Sahar Cabbar ile başlayalım.

Angelina Jolie’ye Benzemek İsteyen Sahar CabbarZira kendisi Angelina Jolie olayım derken ölü geline benzemiş, tuhaf görünümüyle kısa sürede viral olmuştu. Benzeri bir olay da Brad Pitt’e benzemek için yanıp tutuşan ikizlerin başına geldi.

İlerleyen yaşına rağmen en yakışıklı erkek oyuncular listesinde hala ilk sıralarda gelen Brad Pitt sevdası, ikiz kardeşleri bu hale getirdi.

İkizler, Brad Pitt'e Benzemek İstediMatt ile Mike Schlepp isimli ikizler, favori yıldızları Brad Pitt’e benzeyebilmek için defalarca bıçak altına yattı. Amerika’nın Arizona eyaletinde yaşayan ikizler, gereken operasyonlar için 15.000 pound harcadı.

Ayrıca ikizler maddiyatın yanı sıra operasyonlardan sonraki süreçlerde de epey sıkıntı yaşadı.

Operasyonlar için 15.000 Pound HarcadılarDiş, yanak, burun ve çene operasyonları geçiren ikizlerden Matt, “şu andaki mutluluğum yaşadığım her şeye değer” sözleriyle dikkat çekti.

Kız arkadaşlarının onu tanıyamadığını ve girdiği her ortamda odak noktası olduğunu belirten Matt, yeni görüntüsünden dolayı hiç olmadığı kadar mutlu olduğunu dile getiriyor.

Brad Pitt'e Benzemek İsteyen Gençler Hallerinden MemnunNeticede ikizler Brad Pitt’e benzeyebilmek uğruna binlerce pound harcayıp, bir dizi operasyondan geçmek durumunda kalmış. Ancak görünen o ki bu olaydaki ünlüye benzeme sevdası iyi sonuçlanmış.

Gerçi ikizlerin Brad Pitt’e pek benzemediği ortada ama onlar yeni hallerinden epey memnunlar. Hem söylediklerine göre etrafındaki insanların da olumlu tepkileriyle karşılaşıyorlar. Ne diyelim, umarız daha fazla operasyon geçirmezler de hayatlarının geri kalanını yeni Bradvari görünümleriyle mutlu mesut geçirirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu