Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bored Ape Yacth Club NFT’si 1 Milyar Dolar Satış Hasılatına Ulaştı

En popüler NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yacth, satış rakamı olarak büyük bir eşiği geride bıraktı. Detaylar haberde…
Bored Ape Yacth Club NFT’si 1 Milyar Dolar Satış Hasılatına Ulaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

Son dönemin furyası NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yacht Club (BAYC), şu anda toplam satışlarda 1 milyar dolardan barajnı geçmiş durumda. Son verilere göre 10.000 parçalık koleksiyonun kümülatif satış rakamı 1.03 milyar dolara ulaştı.

BAYC, 1 Ocak’tan bu yana kaydedilen yaklaşık 55 milyon dolarlık satışla yeni yılın ilk birkaç gününde dönüm noktasına ulaştı.

Dijital maymunlara olan talep, 2021’in kapanış haftalarında, çoğu rapçi olan ünlüler arasında özellikle güçlüydü. Martin Garrix, Post Malone, Diplo ve DJ Khaled söz konusu NFT’yi alan sanatçılar arasında yer alıyor.

Rapçi Eminem, 3 Ocak’ta altın kaplamalı bir numuneye yaklaşık 462.000 dolar ödedi. Ünlülerin katılımı, NFT’lerin gösterişli arabalara ve saatlere rakip olmak için bir statü sembolü haline geldiği fikrini aşılıyor. BAYC’nin yükselişi tartışmasız olmadı.

Topluluk, akıllı güvenlik tekniklerini uygulamadığı için kripto piyasasının bazı köşeleri tarafından alay konusu oldu. Bu durum bazı maymunların çalınmasına neden oldu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%