Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’in Miami’deki Etkinliğine Katılım 50 Bini Geçmesi Bekleniyor

Bu yıl düzenlenecek etkinliğe rekor katılım bekleniyor.
Bitcoin’in Miami’deki Etkinliğine Katılım 50 Bini Geçmesi Bekleniyor

Bitcoin ve kripto paralar değerlendikçe, piyasayı yakından ilgilendiren yeni organizasyonlar yapılıyor. Bu yıl Miami’de Bitcoin 2021 konferansı düzenlenecek. Gelen bilgiler kripto para tarihindeki en büyük etkinliğin gerçekleşeceği yönünde.

Miami’nin Wynwood semtindeki Mana Kongre Merkezi’nde 3 Haziran’dan itibaren üç gün sürecek olan etkinlik, bir dizi sektör yöneticisi ve kişiyi ağırlayacak.

BTC Miami etkinlik

Etkinlikte yer alacak tanınmış kişiler arasında eski kongre üyesi Ron Paul, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kripto yanlısı Wyoming Senatörü Cynthia Lummis, Square kurucu ortağı Jack Dorsey ve kriptograf Nick Szabo yer alıyor.

Tahminler büyük etkinlikte 50.000 katılımcı olacağını gösteriyor. Miami, özellikle Wynwood mahallesinin teknoloji ve yenilik için bir merkez haline gelmesiyle son yıllarda önemli bir teknoloji merkezi olarak ortaya çıktı. Kripto konferansı daha önce Los Angeles’ta yapıldı ancak organizatörler, mekan sorunları nedeniyle bu yıl Miami’de karar kıldı.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez de, Bitcoin 2021’in konuşmacıları arasında yer alıyor. Başkan Suarez, Bitcoin yanlısı duruşu ve şehir genelinde dijital varlıkların benimsenmesini desteklemeyi amaçlayan teşvik planları nedeniyle kripto topluluğu içinde ün kazandı.

Suarez, Miami şehir çalışanlarının isterlerse maaşlarını dolar yerine Bitcoin olarak alabileceklerini belirtmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum