Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bitcoin Günlük Aktif Adresler 1 Milyonun Üzerine Çıktı

Lightning Network’te önemli bir büyüme gözlemleniyor.
Bitcoin Günlük Aktif Adresler 1 Milyonun Üzerine Çıktı
Son Güncelleme: 
Yorum

Tarihsel veriler, BTC ağında etkileşime giren günlük aktif Bitcoin adreslerinin toplam sayısı, yatırımcılara dijital varlığın potansiyel fiyat hareketi hakkında fikir vermiştir. Sayıdaki önemli bir artış, Bitcoin fiyatını olumlu etkiliyor.

Bu hafta, ağdaki genel aktif BTC adresleri, art arda 5. gün için 1 milyon seviyesinin üzerinde kaldı. Bitcoin, BTC ağında etkileşime giren 1 milyonun üzerinde aktif adrese sahip olmayı sürdürüyor.

Bu artış, tüm zamanların en yüksek seviyesinin kaçınılmaz olarak test edilebileceğine dair cesaret verici bir işaret olabilir.

BTC günlük aktif adresler
Kaynak: Santiment

Santiment, Lightning Network dahil olmak üzere Bitcoin ağının genel sağlığına ilişkin diğer öncü göstergeler de son birkaç gün içinde tutarlı bir büyüme kaydetti. 2021’in ilk 10 ayında ağa yaklaşık 9.2 bin düğüm eklendi. Ağda şu anda çevrimiçi olarak 11.464 LN düğümü bulunuyor.

Baharda yaşanan boğa koşusundan bu yana, kripto marjlı vadeli işlem sözleşmeleri düşüşte ve %69’dan %46’ya kadar düştü. Bu, şu anda vadeli işlem sözleşmelerinin yarısından fazlasının nakit veya nakit benzerleri ile teminatlandırıldığı ve bileşik oynaklığın etkilerini azalttığı anlamına geliyor

Kripto para birimi geçtiğimiz hafta 67.000 dolara çıkardı tüm zamanların en yüksek seviyesini test etti. Buradan geri çekilen BTC, düşüşünü 58.000 dolar seviyelerine kadar taşımıştı. Yeniden toparlanan kripto para birimi, 62.300 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%